www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

SIA Bite Latvija, bite.lv - Krāpšana

Neiesaku izmantot SIA BITE LATVIJA pakalpojums.
Sis iznemums sevi reklame ka draudzigs pret klientiem bet patiesībā vini ir krapnieki.
Bijam sis kompanijas klienti aptuveni 3 gadus un visu laiku viniem peldeja lauka visadas klumes.
Tad vini nepiesledz 4G tad vini pacel tarifa planu nebridinot tad vini sak iekaset naudu par ta saucamajiem bezmakas pakalpojumiem ka waze, facebook utt
Un bridi kad nolemam iet prom un aizgajam vini piestada rekinu par pilnu menesi lai gan no vinu pakalpojuma atteicos menesa sākuma.
Cik viniem labs biznesa pakalpojumu nesniedz bet naudu iekase par visu menesi.
Esiet gudri un neuzkeraties sai "draudzigajai kompanijai"

Draudzīga kompānija, taču arī tādas kompānijas darbinieki grib ēst. Tāpēc nevajag cerēt, ka viss būs čomiski. Tāpēc jau arī jums bija jāparaksta līgums un šo līgumu noteikti vajadzēja izlasīt. Par tarifu cenu paaugstināšanu Bite informēja laicīgi. Un par to, ka pakalpojumu tarifikācija ir mēnesis, ir rakstīts līgumā.

S Supermens666 11.02.2018

Vēlējos jautāt Jums - vai vispār saprotat kā darbojas aplikāciju paka, vai arī vienkārši esat 2. klases izglītības līmenī? Neviens neiekasē naudu par facebook lietošanu, varbūt vajag saprast, pirms psihot? Paldies.

Ventilators 12.02.2018

"sak iekaset naudu par ta saucamajiem bezmakas pakalpojumiem ka waze, facebook utt"
- Nekad šīs aplikācijas datu pāraide operātoru tīklā nav bijušas bezmaksas. Tā ir tikai pakalpojuma daļa. Gan Tele2 gan LMT tās ir maksas. Pie Bites, tā ir pakalpojuma daļa, ko viņi organizēja paši.

"iet prom un aizgajam vini piestada rekinu par pilnu menesi"
- tas ir pilnīgi visur. Gribi iet prom? Atsakies no pakalpojuma tekošā mēnesī. Jaunajā mēnesī maksāsi par pilnu mēnesi. Nezinu, kur tā nav. Tāda lieta jau ir sen.

"tad vini pacel tarifa planu nebridinot"
- esi laikam ļoti dezinformēts, Šis jautājums bija pacelts jau pirms tarifa celšanas un tas notika ES dēļ. Cēlās pie visiem operātoriem. Cena ir tik adekvāta, lai pildītu ES normas un nebūtu pilnībā jāmaina tarifu plāni uz esošās bāzes.

Šīs ir tikai tās lietas, kas pieķērās man un kas ir visiem pakalpojuma sniedzējiem vienādas. Viss pārējais protams saprotams un protams arī komunikācija ar pakalpojuma sniedzējiem.