www.sudzibas.lv BITE Zona un internets Rīgā ir problēma

Bite - Zona un internets Rīgā ir problēma

Esmu Bites klients vairāk par gadu. Līdz brīdinim, kamēr nestrādāju no mājām nebiju pamanījis, cik slitks pārklājums un interneta ātrums. Ātrums mājās, Rīgas centrā, elzibetes ielā ir 0,2 mbps, jeb 25 kb's. Veicu nelielu eksperimentu, kur devos uz dažāsdiem Rīgas galiem, lai pārbaudītu ātrumu. Melno punktu ir vairāk par pārklajumu. Pirku rūteri pie bites, kurš neesot atbilstošs jo ir par vāju. Sarunā ar pārstāvjiem, noskaidroju ka mans gadu vecais telefons, ir par vecu lai uztvertu tīklu.
Noteikti neiesaku šo kompāniju.

18.01.2021

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 20.01.2021

Sveiki!
Lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz [email protected]. Palūgsim tehniķus pārbaudīt atkārtoti un noskaidrot, ko mēs varam darīt lietas labā.
Paldies!

Papildināts NeapmArv 02.02.2021

Biju sazinājies, atbilde bija plus mīnus vidējais pirksts - tā vienkārši ir.
Bite pārstāvis, kas lūdza sazinātiesar viņiem kārtējo reizi acīmredzami tekstu nelasa arī.
Ceru ka šī kompānija tiks sodīta, par sava līguma puses nepildīšanu.

N

R Rty 02.01.2020
slikts serviss

Ļoti slikti sakari,risinājumus nepiedāva.!Klientu servisā,kā papagaiļi vienu un to pašu runā!Nav zonas pārklājuma,nav sakaru!Risinājumu nekādu nepiedāvā!Maldina klientus!

D dnsss 10.01.2020
krāpšana

Bites klients biju līdz 9.12.2019, rēķins atnāca par visu decembri((.
bites menedžeris pateica ka bija uzmanīgāk jalasa līgumu.
Paldies Bite.

к Кирилл Кучин 30.10.2020
Очень... очень плохой 4г

Начнём с того что у Bite, пока что самый худший 4г который у меня был! В играх 1000 пинг а это вообще не норма! Буду менять рутер на другой! Потому что от слова Bite мне вспоминаеться те ужасные времена с этим интернетом

к Кирилл Кучин 30.10.2020
Очень... очень плохой 4г

M Max2020 18.01.2021

Piekrītu jums! Tieši tāpat ir Liepāja un tieši Liepājas centrā. Esot savā dzīvoklī Liepāja zona ir nestabila un ātrums arī ir knapi līdz 10mbs brīžiem pat sliktāk tāpat kā Ping un jitter un tas nav tikai ar 4g. Bet arī ar 3g kurā zona arī nav pilna un arī ir nestabila. Ja varbūt tiešām ir sienas ir vainīgas bet tas taču ir skaidrs kad viena bāzes stacija uz gandrīz visu Liepājas centru nepietiek pat Tele2 zona ir daudz labāka kā arī LMT jo LMT Liepājas centrā ir 3 bāzes stacijas bet Bitei 1. Labi kad mājās man nav jāizmanto Bites 4g internets jo pirmkārt šī bāzes stacija kas man ir Liepājas centrā ir ir noslogota kā arī atrodas par tālu. Es viņiem protams uzrakstīju bet neko iepriecinoši viņi nevarēja pateikt. Diemžēl šī nav vienīgā vieta Liepāja kur zona un atrums ir slikts citur pat katostrofals. Žēl ka Bite nemēģina uzlabot esošo tīklu. Protams lai viņi būvē savu 5g tīklu Rīga bet vajag arī populārāko lietotāko 4g sakārtot.

A Andris 19.01.2021

Kā bites lietotājs(diemžēl pierunāja ar "superīgo" piedāvājumu) varu ieteikt pamēģināt pārslēgties no 4g uz 3g, tad internets dīvainā kārtā paliek puslīdz lietojamāks. Vēršu uzmanību, ka "lietojamāks" salīdzinoši ar 4g trim/cetriem stabiņiem un nespēju vakaros atvērt jebkuru internetlapu.

R Rockzone 23.01.2021

В Юрмале тоже плохой падает до 19 к/битс чтобы там хоть был бы 1 м/битс надо чтоб звезды сложились,а если у кого-то больше то видать поцелованные самой бите)честно говорю если ты это читаешь даже не думай брать бите ради интернета нервные клетки не восстанавливаются,у теле 2 такого ни когда не было,даже в Белоруссии мобильный интернет лучше да в играх пинг у вас будет 1000 и больше.И еще такие бабки им платить как будто у них волокно ахах)уже 1,5 года с ними еще пол года и соскаиваю)Да интернет у них только по ночам работает нормально если вы совы то вперед)4G 3 палочки сигнала и 19к/битс вы ребята даете стране угля жаль что не много)

N NeapmArv 02.02.2021

Sveiki!
Lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz [slēpt]@bite.lv. Palūgsim tehniķus pārbaudīt atkārtoti un noskaidrot, ko mēs varam darīt lietas labā.
Paldies!

Atbildot uz šo, vai jūs pat lasījāt? Atbildes tehniķis man jau sniedza. Tādēļ arī rakstīju sūdzību.

D DJon 31.07.2021

Internets vislēnākais, bet balss pakalpojumi- ķlab, čērks un bezgalīgs klusums, kur otra puse neko nedzird ko runā. citāda kompānoja, jo tā tiešām ir Bite.