www.sudzibas.lv BITE Zona Skandināvijas valstis

Bite - Zona Skandināvijas valstis

Iebraucot Skandināvijā nav zonas.
Izbraucu visai Zviedrijai cauri un iebraucu Norvēģija bez izmaiņām.
Tika zvanīts uz biti lika restartēt telefonu, pārbaudīt visabonešanu, un mēģināt ari manuālī iestatīt tiklu, nekas no tā nemainījās tika izdarīts tas divos telefonos, bet bites darbinieces Saka ka no viņu puses viss ir kārtība, tagad atrādos Norvēģijā bez iespējas pazvanīt kādam utt, jo bite uzrada ka nau signāla un nevar savienoties ari ne ar vienu no operatoriem, nekad tādās problēmas nau ar citiem operatoriem bijušas, bet darbinieces tik pasaka ka viņu gala viss esot kārtībā un principā tieciet paši galā jūsu problēma, neiesaku biti braucot uz ārzemēm, savādāk varat palikt bez navigācijas un iespējas kādam pazvanīt aiz robežas!

01.10.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 03.10.2022

Labdien!
Ļoti žēl, ka šādi apstākļi radušies. Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam mēģināt risināt radušos situāciju. Jauku dienu!

A andris 01.10.2022

Iestāstījumos jāpārslēdzas manuāli uz citu zonu jeb automātiski!

L Lipinsh 01.10.2022

Jau tas viss ir izmeiģināts

A andris 01.10.2022

Varbūt tomēr ir liegta viesabonēšana. Paņemiet vietējo sim karti.

A andris 01.10.2022

Zviedrijā un Norvēģijā vietām pašvaka zona, piemēram kalna pakājē un ārpus pilsētām, bet kopumā viesabonēšana darbojas lieliski! Vienmēr var iegādāties vietējo sim karti.

L Lipinsh 01.10.2022

Pirms 2viem gadiem biju sheit viss gaja labi, tgd telefons man parada ka nau signala un viss, un bites darbinieki nemaz neisaka variantus ka palīdzēt

A andris 01.10.2022

Priekšapmaksas kartes ir benzīntankos.

L Lipinsh 01.10.2022

To jau telefona iestatijumos var vienmer ieslegt

L Lipinsh 01.10.2022

Tads tas plans, un biti slēgt nost

S Spuris 02.10.2022

Vēl var mēģināt pārslēgt tīklu.Varbūt ieslēgts 4 vai 5 G ? Tā nu notiekti nevarētu būt ,ka nav sakaru.Esmu Norvēģijā un Dānijā,bez problēmām ar Bite pieslēgumu.Acīmredzot kaut ko greizi pats izdarījis vien esi. Aizej pie kāda dīlera lai palūkojas iestatījumus ,ja jau pats netiec galā!

L Lipinsh 02.10.2022

Pec 3dienu paeunat ar biti, paziņoja ka veca simkarte un vaigit sutit jaunu pa izmaksas jasedz pašam

S Spuris 03.10.2022

Lipinsh, vecas sim kartes nevarētu būt, taču gan vecāku sistēmu gan. To jau vajadzēja pārbaudīt un nav jaunums ka iepriekšējās sim visādus pigoriņus parada. Lielas izmaksas, lai saņemtu sim jaunu ar esošo numuru? ? Galva kādreiz dzīvē strādā arī. Man numurs iepriekš bija priekšapmaksas pie bites. Tāpat netiku uz Latviju lai slēgtu līgumu ar pieslēguu lai mazāka ķēpa būtu. Izeja ir ļoti vienkārša! Pilvnvaro kādu cilvēku un lai nosūta ar parastu pastu!