Bite - zona

Bite darbinieki, papulaties uzlabot zonu saviem lietotajiem, citadak jus reklama pasniedzat savu produktu kaa vislabako, bet taa nav un te tiek rakstiti klaji meli par LMT... Ja vel zvanisiet uz LMT numuru un piedavasiet savus pakalpojumus, sniegshu sudzibu!

N

N navsvarigi 19.12.2008

Beidziet reiz pasniegt savus nekvalitativos pakalpojumus kaa labakos un zvanities cilvekiem uz LMT piesleguma numuriem un piedavat savus pakalpojumus! Jus ne tuvu nevarat piedavat to, ko piedava LMT kvalitates zinaa un pat ne tuvu Tele2! LMT kvalitate atbilst cenai, jums cenas vel janolaizh par shitadiem sudiem, kad trukst saruna Rigas centraa, tur, kur LMT zona ir, arpus Rigas, pie Rigas, kad darba vienkarsi zud uzraksts Bite uz telefona un nav ne viena zona stabina! tai pat laikaa, tik nomelnotajai LMT nav nekadu problemu un tikla parklajums praktiski ir visur!

N navsvarigi 19.12.2008

Man, pagaidam, ir BiFri un es piecieshu sitos sudus, bet gaidu bridi, kad Tele2 pateiks, ka taa karte pa Ls 5 ar iespeju zvanit visa Tele2 tikla bez maksas bus ne tikai akcija, bet visu laiku un tad es pielauju, ka iesu atpakal uz ZZ un ari citiem to silti ieteikshu!

N navsvarigi 20.12.2008

Liels pluss Tele2 ar zz ir tas, ka nav izredezto, kas pieslegushies akcijas laika un tikai tad var runat Tele2 tikla ar zz atjaunoshanas karti pa 5 Ls bez maksas, bet to var jebkursh zz nummurs! Taa kaa, iespejams, driz prieksh manis BiFri bus pagatne un protams, maniem pazinam un radiniekiem ieteikshu to pashu!

A aicis 20.12.2008

Viena cilvēka monologs...

S sudzibas .lv 20.12.2008

Labdien,

Jums ir jaregistrejas izmatojot so linku:

Jus sava konta sanemsiet pirmos USD 2 ka pierakstisanas bonusu un videji nedela var nopelnit no 5-10 USD. Izmaksa Jusu konta tiek veikta tiklidz jus sakrajat USD 2 izmantojot PayPal. Tas protams nav loti daudz, bet ka papildus ienakumi, ja veltat tam 20 minutes diena - tas jau nav tik slikti, vai ne?

Pameginiet un jus nezaudesiet, jo nav nepieciesamas nekadas "biedru" iemaksas u.c.

N navsudzibu 09.01.2009

debil, neko citu nevaru teikt, simt punkt vienreiz kaukas noticis tagad psiho :D

N navsvarigi 23.03.2009

Nav Sudzibu, man riebjas, kad apmelo kadu! Melo un cilvekiem "pūš miglu acīs"... Tas man riebjas!