www.sudzibas.lv BITE kvalitāte un uzņēmuma attieksme

BITE Vodafone - kvalitāte un uzņēmuma attieksme

Attieksme pret klientu ir vienkārši drausmīga - šķiet, ka Bites konsultanti sevi uzskata par visgudrākajiem cilvēkiem, bet reāli neko nemāk paskaidrot vai palīdzēt. Jā, ir daži izņēmumi, bet kopumā apkalpošana ir briesmīga.

Vēl pretīgāka ir tikai BITE Vodafone mobilā interneta kvalitāte. NEIESAKU NEVIENAM! Man, personīgi, tika iedota kaut kāda nekvalitatīva instalācijas programma un SIM karte, kura paredzēta Lietuvas tirgum. Gandrīz mēnesi cīnījos ar interneta startēšanu laukos, jo domāju, ka problēma ir ar pārklājumu - beigās izrādījās, ka pēc katras datora izslēgšanas programmas iestatījumi nesaglabājas, bet gan pārslēdzas atpakaļ uz Lietuvas tīkla iestatījumiem. Protams, ka netiku izmantojis nevienu baitu interneta, bet BITE izliekas to nemanām un nemaz netaisās atzīt vainu vai atlīdzināt zaudējumus, kurus esmu cietis maksājot abonenta maksu par nestrādājošu internetu. Viņi atrunājas, ka vajag šādos gadījumos doties nekavējoties uz klientu apkalpošanas centru Merķeļa ielā, Rīgā - tur mehāniķis tikšot skaidrībā. Atvainojiet, bet vai man bija jābrauc pāri pusei Latvijas uz Rīgu tādēļ, ka BITE piegādā izstrādājumu, kuram Latvijā nemaz nav jāstrādā? Ja Bite princips ir neatmaksāt pat 10 latus, tad iesaku nevienam nelolot ilūzijas, ja būs strīds par lielāku summu!

K

δ Δενείπα 21.05.2011

Δεν είπα ότι η Λουθηρανική πάστορες θα ήταν ο διάβολος, αλλά έλαμψε στους ώμους του μεγάλο μεγάλο κίτρινο ήλιο, ανέβαινα από το λεωφορείο ήταν ένα μεγάλο μεγάλο πράσινο τείχος της σοκολάτας χωρίς το φορτίο ήταν ένα μεγάλο wee wee moggy υπολογιστή με ένα πλυντήριο ρούχων γυαλιστερό κίτρινο πράσινο μικρό μεγάλο ρολό. Κυλάτε εγώ rullēju έχουμε μετέπειτα τροχαίο θέλω πίτες 27477545 κίτρινο ήλιο, ανέβαινα από το λεωφορείο ήταν ένα μεγάλο μεγάλο πράσινο τείχος της σοκολάτας χωρίς το φορτίο ήταν ένα μεγάλο wee wee υπολογιστή υπολογιστή moggy μικρούλης με πλυντήριο γυαλιστερό κίτρινο πράσινο μικρό μεγάλο ρολό. Κυλάτε Δεν είπα ότι εμείς rullēju το γεγονός ότι η μεγάλη wee Λουθηρανική μικρούλης moggy υπολογιστή με πλυντήριο