www.sudzibas.lv BITE Vājš serviss.

Bite - Vājš serviss.

Vairākus gadus izmantoju BITE priekšapmaksas tarifu. Pēc BITE pierunāšanas pieslēdzu pēcapmaksas tarifu. Pāreja uz jauno pēcapmaksas tarifu notika attālināti – nebija jādodas uz tā saucamajiem BITE saloniem un kaut kas jāpierāda.
Tad BITE izdomāja pēcapmaksas tarifu celt, pat nepapūloties to paziņot personīgi. Kad informāciju par vienpusēji paaugstināto tarifu atradu BITE vietnē, es nekavējoties atteicos to izmantot, nosūtot attiecīgu iesniegumu. Ko darīja BITE? BITE atslēdza manu numuru pavisam, nevis atjauno iepriekšējo stāvokli, tas ir, priekšapmaksas tarifu. Lai numuru atjaunotu, personiski jāapmeklē BITE, jāuzrāda pase, pazemīgi jāraksta iesniegums un jāgaida atbilde. Kas zin, varbūt pat atjaunos manu numuru, bet varbūt arī ne. Jo katram tarifu mainītajam ir cieši jāielāgo, ka būt par BITE klientu – tā taču ir privilēģija. Un tam nepieciešama birokrātiska šķīstīšanās BITE salonā.
Pa to laiku visi man adresētie sūtījumi no Amazon, Aliexpress, Latvijas pasta, interneta veikaliem, kas piesaistīti manam telefona numuram, uzkāras gaisā, jo kurjeri ar mani nevar sazināties.

Secinājums: BITE piemēro dubultstandartus. Kad ir izdevīgi pašiem, tad dara, kā patīk. Kad nav izdevīgi, tad uzbūvē klientam birokrātiskas barjeras. Es nemaz nerunāju par BITE haotisko interneta vietni, kur var pieteikt pakalpojumu, saņemt e-pasta apstiprinājumu un bezgalīgi gaidīt un nesagaidīt tā izpildi. Tas nu nekādi neiet kopā ar “orientāciju uz klientu” un muldēšanu par kvalitatīviem pakalpojumiem. Bāla un lēta ir tā kvalitāte.

Par manu pieredzi BITE birokrātiskajā šķīstītavā/salonā turpinājums sekos.

16.12.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 19.12.2022

Labdien!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam mēģināt palīdzēt. Jauku dienu!

S

Komentāri (3)

Good Intentions 16.12.2022

Ir jadomā ar galvu pirms kaut kam piekrist un kaut ko darīt.

A andris 17.12.2022

Pēcapmaksa ir zem līguma - no tā izriet rīcība. Lasiet līgumus! Tarifiem pastāv īpašie piedāvājumi.

E edgars1235 17.12.2022

Ja apprecoties ar mīļoto, ja pēc kāda laika tomēr izdomāsi šķirties, tu domā, pēc šķiršanās arī jūsu attiecības būs tieši kā pirms kāzām?
Tā dzīvē parasti nenotiek.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes