www.sudzibas.lv BITE Uzmanību

Bite - Uzmanību

Šī krāpšana sākās no jūnija mēneša, respektīvi tauta, jūs pat nezināt, ka jūsu katra mēneša maksājumiem tagad jau mākslīgi tiek piemesti 3.eur. Centi katru mēnesi!!! Paši varat pārliecināties - mēneša beigās piefiksējiet mega prieku summu, un kad atnāks kārtējais rēķins, redzēsiet ka būs piemesti šie. No pirksta izzīstie 3. Centi!!! Tika vairākas reizes zvanīts operatoram, taču bija vien atrunas - tipa megaprieki jau neuzrāda patieso rēķinu.. U. Tt! Nav taču grūti parēķināt kāda pasakaina summa savācas no vismaz 200. 000. Abonentiem!!! Kad cilvēkam pietiek!? Aicinu patstāvīgos bites abonentus apmaksāt rēķinus nākošā mēneša sākumā, nevis līdz 20. Tajiem datumiem...! Un zvanām operatoram, lai beigās sāk domāt un neatslābst!!! Piemērs - mega prieku summa 5, 50.eur., kad atnāk īsziņa par rēķinu ir pavisam cita aina - ""jūsu rēķins 5, 52.eur, kopējā summa apmaksai 5, 53.eur!!!

S sūdzība28 23.12.2015

Visu cieņu taisīt traci par 3 pazaudētajiem centiem.Saki, vai ir iespēja Tev noziedot viņus?Vismaz skats uz dzīvi paliks gaišāks. :)

A autors 25.12.2015

Neiet runa par maniem 3.centiem, bet par to kad visi klusē, un tad jau drizumā visatļautība...Ļoti citāda kompānija...

A autоrs 25.12.2015

Man pagājušajā mēnesī arī atnāca lieki 3 centi! Apvienosimies, kuri tika apkrāpti!

B b234 30.12.2015

Man nav rēķinā nekā lieka bijis. Tiesa, jāatzīst, ka internetu telefonā nelietoju.
ar BITI esmu ļoti apmierināts, bezmaksas papildus pakalpojumi - rejošais suns ir super.

masyanya 17.01.2016

Mega prieks - tas ir kaut kāds pakalpojums vai tarifs? Un kā tas izskatās rēķinā?

A autors 11.03.2016

Labdien!Bites megaprieku kontroles rīks ir pilnīgi bez maksas...taču viņš precīzi rāda jūsu iztērēto naudiņu līdz dotajam brīdim,tikai vairāk viņš domāts telefoniem,kuros var izmantot vi-fi funkciju,vai vismaz pa laikam ieslēgt mobīlo internetu..