www.sudzibas.lv BITE Traģiski lēns internets

Bite - Traģiski lēns internets

Drausmīgs internets. Tik lēnam internetam vajadzētu būt nelegālam. Vienkārši ārprāts. Šādi jau vismaz pēdējo gadu. “Bite” mājaslapas pārklājuma kartē norādīts, ka manā adresē ir labs (4g++) internets, bet tā, acīmredzot nav. Esmu runājis ar citiem “bite” klientiem, visiem ir tieši tāda pati problēma. Nekur nav labs “Bite” internets. Visur, kur esmu bijis, ir drausmīgs-ciešams internets. Esmu jau ļoti ilgi bijis “Bite” klients un nevēlos aiziet, bet ja šādi turpināsies, tā būs vienīgā opcija. Ja jūs domājat pāriet uz biti, lūdzu nedariet to.

16.01.2021

K

M Max2020 16.01.2021

Piekrītu šai sūdzībai! Pats esmu Bites klients un jūtu kad lielākoties kur atrodos ar Bite 4g Internetu ir kādas problēmas vai nu viena vieta zona ir bet ātrums ir lēns vai nu zona nav un ātrums arī nav. Tikai viena vieta man ir bijis visātrākais Bites 4g Internets un tas ir manos laukos kuri atrodas no Liepājas apmēram 39 kilometru attālumā. Tur gan Internets ir stabils ātrās un apmierinoša kvalitāte ir pat novērots 130-140 mbs Interneta ātrums. Bet jautājums kāpēc tāds ātrums? Tāpēc ka pirmkārt nav daudz lietotāju otrkārt tuvu bāzes stacija. Bet diemžēl mani Bites Internets neapmierina visur tikai dažas vietās un ļoti reti. Ātrums ir diezgan lēns lielākoties Ping un jitter arī ir augsti un zona arī nav tik ideāla. Piekrītu jums kad labāk uz Biti neiet. Bitei ir šādas problēmas jo nav pietiekami labi izbūvēts 4g tīkls kā arī tas ir pārāk vājš lai apkalpotu pat tos Bites klientus kuri to lieto jo ir liela noslodze un kāpēc? Tāpēc kad trūkst bāzes stacijas. Es jums ieteiktu pamēģināt Tele2 jo tas vismaz mani visvairāk apmierināja ar ātrumu un zona arī bija ok un labāka par Biti. LMT neietektu jo lielākoties dēļ daudz klientiem ir liela noslodze un zona var būt ļoti laba bet atrums ka Bitei un var būt pat lēnāk nekā ar Biti. Bet piekrītu ka Bitei nav normāli izbūvēts un normālas jaudas tīkls. Iedomājieties ka to saka ilggadīgs Bites klients nevis kas Biti nav pat lietojuši.

E Ed Jah 17.01.2021

Pats esmu bites klients vairāk kā 5 gadus. Pilnīgi piekrītu par to interneta ātrumu. Pats dzīvoju Rīgā, un internets liek cerēt uz to labāko. Ļoti lēns un visu laiku mainās starp 3g/4g/4g+ savienojums galīgi nav stabils. Kad strādāju celtniecībā, tur pat sakari zuda runājot, ja ieej kādā telpā. Pat mājās ejot un runājot it kā ok, ieeju kāpņutelpā un sāk zust sakari, vnk WTF?
Paziņām, kuriem bite, prasīju, arī tāda pati problēma.
Kad es piezvanīju uz biti un pastāstīju par problēmu, man atbildēja, ka viņiem viss ir ok un vaina manā telefonā, kuru arī nesen jaunu paņēmu pie viņiem, haha, tas ir smieklīgi.
Vēl gribēju atdod telefonu pēc apdrošināšanas ekrānu nomainīt, par apdrošināšanu maksāju jau 3 gadus. Man teica, ka būs vēl japiemaksā, jo aizmugurējas panelīts arī ar defektu, lol, WTF? Vnk nomainiet man ekrānu pēc apdrošināšanas.
Un beidzot gribēju paņent laptopu nomaksā, piezvana saka, ka viss ok, pasūtīja man viņu, jo nebija uz vietas. Kad atnāca laptops, man saka "jums jāņem laptops ar mūsu bites internetu, par kuru vēl atsevišķi jāmaksā", atkal - WTF? Man vajadzīgs laptops, nevis internets, kurš man tā jau ir bites bezlimits un pie tam vēl lago.
Pie tam bitei rēķinus maksāju 50-120eur, jo parasti pasūtu spēlēs kaut ko. Un tāda attieksme. Vēl man smērē iekšā savu go3, 3 mēnešu laikā, kādas 5 reizes zvanīja, kaut gan atteicos jau pirmajā reizē, bet kad sāc stāstīt par problēmu, neko jēdzīgu nevar atbildēt.
Secinājums - BITI nevienam neiesaku.
Heh būs šitas jaūztaisa kā jauns posts, diezgan gari sanāca ;))))

MacBeton 17.01.2021

A kā būtu sameklēt sakarīgu datorspecu?
Nevis pašiem klaunoties, pēc empīriskās metodes.
Normāls datorspec tev ieteiks nopirkt Mikrotik SXT, uzkonfigurēs, un varēsi lietot Bite vai Tele vai ļeļemtē, ko vien iegribas.
Bet tu jau laikam izvēlies klausīt dauņukus ar Yagi antenām. Savējie tuvāki, va ne? Dauni!

N noras1985 10.02.2021

tik sudīgu internetu neeesu redzejis kā bitei , ja būtu zinājis nekad nebūtu sasējies ar biti , pilnīgā krāpšana sasolija atrāko internetu be dabū vis lēnāko un tik stum ausīs ka ir normālalais pārklājums kā nav kauna , par ko es maksāju , varētu bez kādām soda sankcijām aiziet sen jau pārietu pie cita operātora , ja nekas nemainīsie uz labāko pusi uzlikšu mīksto un citiem ieteišu...

I Igors 25.02.2021

Šodien arī pārgāju no Bites pie cita operatora! interneta kvalitāte krietni labāka!