www.sudzibas.lv BITE tikla parklajums

Bite - tikla parklajums

Tikla parklajuma kvalitate, pec maniem noverojumiem, ir visszemaka no visiem operatoriem!! Pat Riigaa, pat Rigas centraa... Dzirdamas tikai zilbes un sak jau piegriezties visu laiku atkartot: "Ko tu teici?" vai ari "Kur tu paliki?". N-tas reizes vnk partrukst saruna del taa, ka aptrukstas zona! Nakas parzvanit un tad jau ir tas visvairak sekmigi savienotas sarunas! Tas ir pilsetas centros un ne jau tajas mazakajas pilsetas. Tur, tai pat laikaa, T2 un LMT tikla parklajums ir n-tas reizes labaks! Pretenziju pret BiFri kaa karti man nav, bet tikai tapec, ka ir tie bez maksas zvani Bite tiklaa... godigi sakot, par tadu kvalitati nemt naudu butu kauns!
Cilvekiem, kas domaa, ka ir izdevigi pariet uz bite no cita operatora ar nosacijumu, ka Bite nomaksas ligumsodu, varu pateikt, ka tas ir tikai ar noteikumu, ja ligumu sledz uz 24 meneshiem un esmu gandriz par visiem 100% parliecinats, ka driz vien gribesies no Bite piesleguma atteikties! Shitas Bite apmeloshanas reklamas, tipa citi operatori kash nerealas summas, bet vini, redz ir tie labinie, sak pieriebties! Visi grib gut pelnu un ari Bite, bet kvalitate viniem sliktaka no visiem operatoriem, cik nu es esmu salidzinajis! Tapec iesaku padomat, ja kadam ir doma galvaa nesties uz Bite! Vel reizi iesaku: panemiet visu operatoru priekshapmaksas kartes un tikai ta vares zinat, kads kam ir tikla parklajums. Ticet reklamam nedrikst, jo tas atklati melo!

T

A AndronMc 18.05.2009

Aiznes savu sūdaino telefonu salabot.

L linda 19.05.2009

es piekriitu ka bites parklajums ir drausmiigs..esi centraa vai mežaa tevi nekur nevar sazvaniit...zeel ka paneemu telefonu mazcenas tagad 2 gadi jaalauž...nevienam neiesaku biti...

S ssyss 04.08.2009

Ka jau mineji - subjektīvs viedoklis. Man personīgi problēmu ar BITE zonu nav bijis, vismaz kur esmu atradies, bet tie mani novērojumi. Ir gan viens pluss BITEi, padomā pats cik ilgi būvēja LMT tīklu un T2 tīklu?? un cik BITE. Ja Bite jau tagad uztāda ļoti abus pārklajuma rezultatus, kas būs pēc gada vai diviem. Nevares nevien vairs pateikt, ka LMT ir "super" zona

J Janka 18.11.2009

Pat Rīgas centrā t/c Stockmann pārtikas nodaļā pie piena produktiem zonas nav, mājās ar biezākām sienām arī zona nav, vairākos Vecrīgas krogos arī zona nav. Tajā pašā laikā ar LMT šajās vietās zona IR. Vēl ar Biti ir tāda nianse, ka pat, ja zona ir visi stabiņi - vienalga sarunas kvalitāte nav tā labākā, cilvēki otrā galā vairākas reizes pārjautā ko Tu teici utt. Ar LMT un pat ar T2 valoda ir skaidra un saprotama.

M marcis 18.11.2009

noperc jaunu telefonu, un nebuus nekadu problemu!

R rojs2 18.11.2009

Nu, man ir bites vodafone internes. it kā iet vienmēr. bet vietā, kur atrodos viņu karte norādīts, ka jābūt ātrākam pārklājumam, bet sistēma atroda tikai gprs, kas ir lēnakais. :( Tagad man viņi divus gadus jācieš.