Bite - tas pats

Tauta, neuzkeraties uz Bite reklamam par to, ka viniem ir kvalitativs tikla parklajums. Tas viniem ir sliktaks, nekaa Tele2, kuriem kaa zinams tikla parklajums ari nav tas labakakais. Ja kadam ir tomer velme pameginat Bite pieslegumu, tad neiesaku uzreiz kert Bite mazcenas mobilo, jo var gadities, ka atri vien paradisies gribeshana atslegties no Bite, bet ar mazcenas mobilo to nevares izdarit 24 meneshus!
Te dazhi klaji apmelo LMT, pie tam reklamedami Bite, ka jaiet uz Bite, nevis uz Tele2, bet neiesaku viniem ticet. Es pat brinos kaa taa var melot. Cilvekiem nav ne goda, ne kauna... Man ir BiFri, kuru es piesledzu akcijas laikaa un tipa man tagad tas sarunas Bite tikla par brivu. Teikshu jums, ka apsveru iespeju pariet atpakal uz zz no BiFri un labak jau pirkt karti pa 5 Ls un runat visa T2 tikla bez maksas, pec tam, kad sastapos ar "idealo" Bite zonu! Vietam ta zona ir ok, bet, ja man Rigas centraa darbaa zona partrukst, partrikst sarunas, nu nav tas normali! Tai pat laikaa, tik daudz nomelnotajam LMT tai pat vietaa ir tikla parklajums un nav problemu!
Mans merkis nav reklamet LMT, es dalos pieredze, jo man ir gan BiFri, gan LMT karte un es kaa ne viens labaka varu zinat, kam kads ir tas tikla parklajums. Tika rakstits, ka LMT nak mizligi rekini, bet personigi ne vienam no man pazistamiem cilvekiem, kam bija vai ir LMT pieslegums, nekadu mistisku rekinu nebija un ar mazcenas mobilie ir tadi pashi kaa pie jebkura cita operatora: var gadities ok, var gadities nekvalitativs! Ari milzigie rekini ir pasakas un miti. Tas pats t2 un LMT piedava tarifu planus, kuri nav dargaki par Bite, tapec ir iespeja izveleties... Bet, neiesaku ticet Bite reklamam par zonu un tiem, kas te reklame Bite un muld tautai par LMT!

M Māra 20.12.2008

Man zz(tele2) ir no pirmsākumiem, bet nav ne jausmas par bezmaksas sarunām tele2 tīklā, būs jāpainteresējas! Uz citiem zz zvanīt tiešām lētāk, bet citur ~27sant. minūtē. Mans telefons nav pirkts kā mazcenas (bez īpašām ekstrām par ļoti pieņemamu cenu), tādēļ nav piesaistīts nevienam operātoram un varu lietot jebkuru karti. Nesen iegadājos BiFri, kā saka izmēģināšanai, pagaidām problēmu nav bijis, bet nenoliedzu, ka tādas kaut kur varētu rasties. Vienīgais man nepatīk kredīta papildināšana. Jā, var internetbankā, bet man nav konkrētajā bankā konta un dēļ BiFri jau neiešu banku mainīt. ZZ papildinašanai izmantoju pakalpojumu "zelta īsziņa" un tas priekš manis ir visērtākais variants.

N navsvarigi 20.12.2008

Māra, ir iespēja pirkt speciālo nulles tarifa karti Rimi un Super Netto veikalos un runat 30 dienas Tele2 tikla bez maksas. Uz citiem tikliem, ja nemaldos, maksaa 7.5 sant/min! Pēc 30 dienām stājās spēkā pamattarifs! Akcija gan ir līdz 31. decembrim, bet es ceru, ka Tele2 šitādu karti uztaisīs par patstāvīgu un tad es visdrīzāk iešu atpakaļ uz zz!

Par BiFri ir taa, ka vietām tā zona ir ok, bet...Nu, ja jau ne es vienigais saku domat par to, ka varetu pariet uz zz atpakal un izmantot to nulles tarifa specialo karti, tad jau ta ir kaa ir. Redzi, man paralēli ir okarte. Strādāju Rīgas centrā un tur man ar BiFri ir lielas problemas! sarunas ne reti vien partrukst, zona vispar pazud, bet ar okarti tur pat nav nekadu problemu un dzirdamiba ir ok. Vispar, varu teikt par okarti tikai to labako un tai ir daudz plusu, kurus daudzi cilveki nemaz nezina. Es nerunaju, protams, par kvalitativo tikla parklajumu! ir verts izmeginajumam iegadaties okartes komplektu. Viniem tagad ir akcija, kuras laikaa, aktivizejot okarti, lidz Ligo sanemsi 20% bonusu katru reizi, kad atjaunosi karti+termini viniem tagad ir dubultoti atjaunoshanas kartem. Piemeram, noperc okarti pa 3 Ls, kredita tereshanas terminsh ir 60 dienas + vēl ja nemaldos 30 dienas sanemt zvanus un sms. Man patik... Esmu loti apmierinats!

Ieej ar BiFri kada mura maja, kada vietaa, kur vairak metala, kada vieta, kur tuvuma ir metala nams, piemeram, Galerija Centrs un redzesi, , kada tur BiFri ir zona!

N navsvarigi 20.12.2008

Māra, būtu super patiesibā, ja T2 uztaisitu to nulles tarifa karti ar bez maksas sarunam T2 tikla par patstavigu. Tas paver daudz plashakas iespejas un nebus kaa BiFri, kur tikai akcijas laikaa pieslegushajiem savas kartes pie BiFri, ir iespeja Bite tikla runat par brivu. Visi zz lietotaji vares runat sava starpa un T2 bez maksas!

I IvetA 25.03.2009

Varbut ar telefonu kkas nav kartiba, jo cik man pazinjam ir bijusi bite, nekad nav nekadu probleemu, pat brauvcot arpus Rigas. Viniem pat zona ir tadas vietaas kur nemaz nav Tele2 un LMT, piekritu tam ka Tele2 ir izdevigaki tarifi. Par LMT vispar nerunashu, jo man un maniem pazinjaam ir slikta pieredze, un par tiem kosmiskajiem rekiniem, un nezinamajiem numuriem detalizetaja izrakstaa ir taisniiba.

A Aleksandrs 25.03.2009

Tu, nav svarigi, vari mazak reklamet savu LMT, Krievijas pierobeza LMT zonas nav vispar, nemelo pats, ja neko nezini.

G Gatis 09.05.2011

Nepiekrītu visiem kas apmelo Biti. Pirmkārt bites pieslēgums man ir vairāk kā 5gadi, labi sākumā zona nebij visos latvijas nostūros bet uz doto momentu nevaru sūdzēties. un iesaku neliekuļot tiem kas lieto zz, pimkārt ir tāda problēma ka vajag pazvanīt un pēkšņi beidzas kredīts:) nesaprotu tos cilvēkus kas lieto atjaunošanas kartes, vai tas vispār ir izdevīgi. Otrkārt iegādājaties normālus telefonus, nejau viss ir atkarīgs no pieslēguma tīkla vai tas ir LMT, vai Bite, vai Tele2, daudzko izsaka arī pats mobīlais. Cik man zināms daudzi ieliek "labā" telefonā sim karti un tagad domā ka viss ir ok, ne visu izsaka sim:)