www.sudzibas.lv BITE tarifu plāns 5,55

Bite - tarifu plāns 5,55

Šovakar saņēmu no Bites drošības sistēmas sekojošu tekstu:drosības sistēma uzskata,ka tava pakalpojumu lietošana ir aizdomīga.Ja tā turpinasi,pakalpojumi var tikt atslēgti.Drošība pirmajā vietā.Bite info 1601.
Zvanot uz 1601 atrunājās vispārējām frāzēm,lai izlasot līgumu,lai izlasot drošības informāciju mājas lapā un lai rakstot info.dienestam.Izlasīju ligumu,izlasīju mājas lapu-nu neesmu es neko pārkapusi.Numuru izmantoju tikai zvaniem un īsziņam.. Nu kaut kāds murgs,operators nelaimīgi atrunājas no galvas iemācītās frāzēs.Kad man pajautāja ,vai man gadienā nav bezlimita tarifs,tikai tad sapratu,ka Bitesprāt es par daudz runāju.
Kā saprotu,tad vini gribētu,lai maksā 5,55 bet telefonu nelieto.Nu bet tāpēc jau pieslēdz bezlimita tarifu,lai varētu runāt visos tīklos un cik ilgi vajag.Bite drausmīgi krāpjas un necienīgi izturas pret saviem klientiem.
Pasludina tarifu,kurš ir pašu izgudrojums,bez kautrēšanās kasē naudu un apvaino mani-klientu neesošos noziegumos,man paskaidrojot,ka klienti bieži telefonus izmanto krāpnieciskos nolūkos,bet kādos,nesaka.Un kāda man daļa,kā kurš izmanto un ko? Un nevienu nevar sodīt uz aizdomu pamata! No sirds brīdinu potenciālos klientus-Bite melo,sakot,ka bezlimitu tarifs garantē neierobežotus sakarus un visos tīklos!Tiek veikta kontrole un zvani tiek ierobežoti,kā arī attieksme ir nekorekta un brīžiem pazemojoša.

R

E edja 25.01.2013

Man ir LMT brīvība, runāju ļoti daudz, vēl nekāda sms nav atnākusi.

D Dailis Bezvārdis 25.01.2013

nezini par ko iet runa, jo decembrī ar tarifu 5.55 norunāju aptuveni 19 stundas un nekādi ierobežojumi man netiek likti !