www.sudzibas.lv BITE tarifu plani

Bite - tarifu plani

Var jau but ka Bites tarifi ir izdeviigi(ar nosaciijumu, ja taja bridi ir zona, kura neraustas), bet pie viniem tikt ir bezceriigi! vispirms nopirku bites karti pa 1.49, jo ta ko velejos - 3.49 nebija, jo man teica, ka vareshu papildinat un parslegt pieslegumu, tas gan nebija Bites klientu centra, bet nu labi, pardevejs nezinaaja. Nakamaja tuvakaja tirdzniecibas iestade nopirku papildinashanu, pirms kuras pats pardevejs zvanija uz Biti un vinam teica, ka vares papildinat un parslegt uz man velamo tarifu! Papildinaju, aizsutiju vajadzigo kodu, nekadas atbildes, zvaniju pati nu jau no sva jauna nr., meitene teica ka viss pareizi, kods nosutits utt. man neviens nepajautaja vai esmu jauns klients, kas tikko nopircis vai jau sen lietoju.Kad joprojam nekas nemainijas, zvaniju atkal - cita meitene izskaidroja, ka jaunie klienti vares parslegt tikai realipec pusotra menesha.Tas bija junija sakums! Nu shodien sanemu aldzinu, atjaunoju kreditu un laimiga par iespeju beidzot parslegt sev velamo tarifu, nosutiju vajadzigo sms! ...... atbilde - no 1.09 jums bus tas un tas tarifs.. Tad kada.. pec majas lapa nevar noradit ka tikai no menesha sakuma var mainit tarifu utt.. zb BITE ne tuvu nav tik laba kaa sevi liela. Apnika man mocities!

K kurmiks3 15.08.2012

Esmu ar Biti loti apmierinats, daudzu gadu laikaa lielu problemu bijis nav.

S salinara 27.08.2012

Ir Bites mājaslapā informācija par to, ka pārslēdz tikai no 1.datuma uz citu tarifu. Vismaz es to redzēju, varbūt neesat uzmanīgi lasījis/lasījusi.

J j.m. 13.12.2012

Ne jau bites tīklam ir problēmas ar zonu, bet tavam vecajam telefonam ir tā problēmas

G G.bons 17.01.2013

Vienkārši BESĪ tie Bites darbinieku komentāri visos sliktajos rakstos!
Sakiet lūdzu, vai cilvēks, kuru viss apmierina rakāsies pa sudzibas.lv un ar putām uz lūpām komentēs visu pēc kārtas, noliedzot sliktās atsauksmes un apdirsot citus operatorus, protams ka NĒ! To var darīt tikai algoti Bites cilvēki un ar tik lētām metodēm. Uz katru rakstu Bitei vienmēr ir savi aizstāvji - smieklīgi! Vai tiešām ticat ka Bitei tik daudz lietotāji, cik te rakstītāji? :)))
Piekrītu autoram, ka Bite ir viens liells mēsls ar maldinošām reklāmām un piedāvājumiem, kas pēc tam izrādās nepatiesi!
Pašam man nācās saskarties gan ar LMT, gan ar Tele2, gan ar Biti. Izņemot pēdējo operatoru - citiem pretenzijas nav, protams kādreiz gadās kādas ķibeles, bet vienmēr vissu var atrisināt. Bites gadījumā darbinieki skaidrojot, kas ir "ļaunprātīga izmantošana" izvēlas apsurdus pamatojumus, domājot ka klienti ir āži, kas visu sagremos. Un kad pašiem juridiski paskaidroju, ka Bite maldina klientus, tad stāv un blēnž, čukst ka piekrīt, bet neko nevar izdarīt.

SILTI NEIESAKU ŠO NEPROFESIONĀĻU BARIŅU!!!