www.sudzibas.lv BITE Tarifs 5.55

Bite - Tarifs 5.55

Neisaku izveleties biti,man bij tāds šoks,ka vienu dienu pasaka,ka mans numurs bloķēts.
Mēnesī jāmaksā5.55Ls runā cik vēlies,raksti un internets.Okey,izmantoju šo iespēju.Un,kā jūs domājat?Protams,numurs blokets,zvanu uz biti un saku,kas par lietu,ka nevaru runāt cik vēlos,ja jau man tāda iespēja ir,bet vini atbildeja,ka jabut ienakošajiem zvaniem.Sākumā apmulsu un teicu,kapēc gan man ir jāsanem ienakošie zvani,ja varu taču ES zvanīt par velti.Kāpēc es nevaru izmantot šo iespēju?!Lūk tā jau ir cilvēku apmānīšana.Skaitoties Bites godīguma politika!Ha..Smieklīgi..

Y YoYo 07.02.2013

Šito gan iesaku dot uz patērētājiem!
Tā ir neiedomājama cūcība!
Paldies dievam, ka man pietika prāta neuzķerties uz šo "brīnišķīgo" piedāvājumu!
Kadu laiku atpakaļ zvanīja no bites un piedūdoja pilnas ausis par šo tarifu, bet ne pušplēsta vārda neteica, ka iespējams ar šo tarifu palikt bez sakariem!
Esmu joprojām uzticīgs LMT, jā varbūt maksāju mazliet vairāk (6.99Ls par tarifu Brīvība), bet šāda situācija nekad nav piedzīvota! Vienīgais, kas maina rēķina lielumu ir zvani no/uz ārzemēm!
Te uz vietas viss kā solīts!

M miss20 07.02.2013

Man šķiet vienigi Bitei šādas lietas notiek, nekur citur neko nebiju pieredzējusi.Un galvenais mūžīgi skaistās reklāmas.

B Balta_Puma 16.02.2013

ko viņi saka, kāpēc nr., tika bloķēts? Kāpēc neatbloķēja?

M miss20 16.02.2013

Esot jābūt arī ieješoajiem zvaniem, nevis tikai izejošajiem!Tā esot godīguma politika:D Un tas esot visiem tikliem?!