www.sudzibas.lv BITE Tarifa strauja celšana

Bite - Tarifa strauja celšana

Esmu pensionārs un trīs gadi atpakaļ pārgāju uz biti cerot uz lētāku pakalpojumu sniegšanu, bet kur nu, iesākās ar to ka apsolīja 5 eiro mēnesī - izrādās ka bez Pvn par ko protams Rīga Plaza salonā neviens nebrīdināja, rezultātā 6 eiro mēnesī, nožēloju ka pārgāju no tele2 uz biti, pēc tam sākās tarifa palielināšana vidēji gadā par divi eiro? Tad kādā sakarā šī Lietuvas kompānija neciena jau tā nabagos Latvijas pensionārus...

02.03.2024

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 04.03.2024

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!

G Gunārs Jansons 02.03.2024
Nav senjoru tarifa

Pirmkārt bites mājas lapā nepiedāvā tarifu plānu senjoriem... Otrkārt tikai tad kad mans pacietības mērs bija pilns (nepilnu trīs gadu laikā - no 6 eiro pakalpojums pieauga dubultā līdz 12 eiro, tātad viena saruna man izmaksās 1 eiro, tik daudz es runāju mēnesī) tikai tad kad es atteicos no viņu pakalpojumiem tele2 labā, tad pēkšņi atradās senjoru tarifs par 8.50 eiro un 2 gadi par 4.20 eiro, tādi tie lietuviešu pakalpojuma sniedzēji. Neiesaku.

S Sudzibas.lv Admin 02.03.2024

BITE Latvija Pārstāvja atbilde 04.03.2024