www.sudzibas.lv BITE Tarifa plāns 5,55

Bite - Tarifa plāns 5,55

SILTI NEIESAKU ŠO NEPROFESIONĀĻU BARIŅU!!!!!!!!!!!!
Tik ļoti izreklamētais pieslēgums 5,55. Pēkšņi atslēdz, pirms tam atsūtot sms, ka ir aizdomīgie zvani. Uz jautājumu "Kas ir aizdomīgie zvani?" atbilde, ka iespējams tiek zvanīts uz zelta zivtiņas numuriem, lai tie pelnītu kaut kādus punktus. Pirmkārt, nekad neskatos cik un kādam operatoram es zvanu, tādēļ vienmēr izvēlos tarifu plānus, kas PAREDZ ZVANUS UZ VISIEM TĪKLIEM! Maksa par pieslēgumu 5,55 mēnesī un zvani uz visiem tīkliem ir NEIEROBEŽOTI, tad sakiet lūdzu, vai man ir jādomā par to, ka kāds varētu krāt sev punktus, krustiņus, vai vēl ko citu?! Uz zvanu ar jautājumu WTF? atbildējuši, ka izskatās pēc ļaunprātīgas izmantošanas, jāraksta iesniegums klientu centrā, tad atbloķēs. Klientu centrā paziņo, ka iesniegumu izskatīs 10 dienu laikā! Bet protams, man tak telefons ir vienkārši smagumam kabatā, priekš kam man kādam zvanīt 10+ dienas, es tak pagaidīšu! Kā saprotat, uzreiz mainīju operatoru, negaidot 10 dienas.
Pašam man nācās saskarties gan ar LMT, gan ar Tele2, gan ar Biti. Izņemot pēdējo operatoru - citiem pretenziju nav, protams kādreiz gadās kādas ķibeles, bet vienmēr visu var atrisināt. Bites gadījumā darbinieki skaidrojot, kas ir "ļaunprātīga izmantošana" izvēlas absurdus pamatojumus, domājot ka klienti ir āži, kas visu sagremos. 10 reizes saka ka LMT un Tele2 arī piekopjot šādu politiku!!! Un kad pašiem juridiski paskaidroju, ka Bite maldina klientus, tad stāv un blenž, čukst ka piekrīt, bet neko nevarot izdarīt. Man arī esot jāsaprot, jo par zvaniem uz citiem tīkliem nabaga Bitei ir par mani jāmaksā! Piedodiet, ja Jums ir šāds piedāvājums, tad kāda man daļa gar to cik un kam Bite par to maksā?

P.S. Vienkārši BESĪ tie Bites darbinieku komentāri visos rakstos! Nevajag pūlēties un mēģināt aizstāvēt savu darbadevēju, tāpat visi jau sen saprot, ka Bite ir FUFELIS!
Vai tiešām ticat, ka Bitei tik daudz lietotāju, cik te rakstītāju? ;)))

G

J janka6666 07.02.2013

BITE ir pēdējais mēsls- negodīga kompānija ar pretīgiem darbiniekiem! Nekādā gadījumā neizvēlieties BITI- piečakarēs momentā! Man par 2 dienu sarunām piestādīja milzīgu rēķinu kā par visu mēnesi! NEGODĪGĀ BITE!!!