www.sudzibas.lv BITE Tarfis 5,55

Bite - Tarfis 5,55

BITE parādijās tarifs 5,55 neierobežoti zvani un sms (LMT, TELE2 un Lattelecom) tīklos un 500MB. Protams tas tarifs bija piemērots man, jo pēdējā laikā ir javeic daudzi zvani. Man pēdējā laikā sanāk bieži kontaktēties ar draugiem un radiem, kuti nelieto BITE bet TELE2 un Zelta zivtiņu. Piepeši zvanot draugam dzirdu brīdinājuma tekstu ka Nevaru zvanīt. Izrādās, ka esmu pārāk bieži zvanijis draugam, kurš izmato Zelta Zivtiņu. Tagad protams BITE izskata vai neesam speciāli krājuši Zelta Zivtiņas nummuram bonusu. Vai tad viņiem ir tik svarīgi ar ko es runāju un kādu iemeslu dēļ es zvanu. Ja jau reklamēts tika neierobežoti zvani Latvijas tīklos.

P

Komentāri (6)

Y YoYo 05.03.2013

Bite ir mēsls, jo melo vienā laidā!
Man ir LMT brīvība un tiešām visas SMS uz jebkuru tīklu, visi zvani uz visiem tīkliem ir par velti bez ierobežojumiem!
Maksa tiek iekasēta tikai par paaugstinātas maksas numuriem, uzziņu numuriem, ziedojumiem!
Ārzemēs esot protams arī ir jāmaksā!

Y YoYo 06.03.2013

To smīkņa:
Es nemeloju! Viss ir tieši tā kā teicu!
Manu sarunu ilgums ir tieši tāds pats kā agrāk, kad bija cits pieslēgums, bet rēķins tagad ir vēl mazāks!
Es neesmu pilnīgi slims lai runātu pa telefonu 2-3 stundas no vietas, man to nevajag!
Tad jautājums visiem šitiem n-stundu runātājiem!
Vai pirms šāda pieslēguma Jūs arī runājāt pa 2-3 stundām no vietas un tā kādas 3 sarunas dienā ... ???
Ja jā tad kāds mēneša beigās bija rēķins... droši vien kādi 300Ls!!!
Tā ka nevajag te tēlot muļķus par brīvu nenozīmē, ka pakalpojums ir jāizmanto bezjēdzīgi!
P.s. Un ja tu te žvadzi par LMT, kas TIKAI BRĪDINA par telefona slēgšanu, tad Bites leiputrija atslēdz bez jebkādiem paskaidrojumiem!
Paskaties pats cik te ir sūdzību par Biti tieši šai sakarā... LMT līdzi nestāv!
Rezumē lietojiet operatoru kurš labāk patīk... bet nevajag rakstīt te muļķības!

M Madzits 06.03.2013

Visiem operatoriem ir labticigas lietosanas likums, jo ento stundu runasana noslogo tiklu tik tiesam... Ja jau tev draugs zz lieto nac uz Tel2, nr.5 ir pats labakais,

Y YoYo 06.03.2013

Nu tieši tā Madzit!
Nav jau principiāli kurš operators, bet kamēr nebija šāda veida pieslēguma, gan jau n-to stundu runātāji piedomāja vai tiešām tik daudz jārunā (vismaz brīdī, kad ieraudzīja rēķinu).

Y YoYo 06.03.2013

To smīkņa:
Es nerunāju muļķības, viss ir pilnīgi pareizi!
Pamēģini parunāt garās stundas ar priekšapmaksas karti...
Man ir pieslēgums brīvība, mani sarunu ilgumi nav mainījušies un NEKAD nav radusies situācija, ka varu palikt bez sakariem!
Taču pat ja veidotos šāda situācija, man ir personīgs LMT aģents, kas šo situāciju atrisinātu abpusēji pieņemamā veidā jo esmu LMT klients ar viarākiem nummuriem!
Ar to es gribu teikt: Neviens nespiež lietot LMT, lūdzu ir Tele2, ir Bite (piedevām lētāka par LMT), ir visāda priekšapmaksas kartes uz priekšu ejiet tur, kur jums šķiet labāk ... tikai pēc tam te nekladziniet, ka tie citi operātori arī ir slikti...

E Elza 35 07.03.2013

Bite apkrāpj klientus pēc 2 vai 4 gadiem, bet kādreiz par kaut ko apkrāps. Biju Bites kliente 4 gadus, lietoju savu pieslēgumu ļoti minimāli, jo ir vēl pāris telefona nr. pie citiem operatoriem. Nesen mēnesi izmantoju BITES internetu un saņēmu TĀDU rēķinu!!!
Visi pārējie operatori vienmēr paziņo, kad limits iztērēts un tiek samazināts ātrums, bet šī CITĀDĀ KOMPĀNIJA tā nedara, viņa pat nepainformē, kad internets tiek lietots par papildus maksu! Tamdēļ jau vajag reklamēties visās malās, klienti iet projām dēļ viņu neizdarībām. Savādāk viņi nevar nopelnīt kā kādu čakarējot!! Arī uz ierakstītām vēstulēm neatbild, tā kā tas jau neko labu neliecina par uzņēmuma darbību. Fui, un tās viņu pretīgās reklāmas - slikti metas, cik bezgaumīgas!!!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes