www.sudzibas.lv BITE Странный сервис

Bite - Странный сервис

Сегодня узнал, что, оказывается, существуют интернет-провайдеры (в частности, bite) , у которых нет smtp сервера (сервера исходящей почты) для своих клиентов. Т. Е. Вообще нет, и девушка в технической поддержке, похоже, вообще в первый раз о таком слышала, а после выяснений заявила, что мол, пользуйтесь тем, что вам дает владелец почтового сервиса. Что? Я уже больше 20 лет имею дело с разными интернет-провайдерами, даже у самых маловменяемых из них все-таки smtp был. Нет, проблема конечно разрешима, действительно у многих мейл-провайдеров есть свои smtp, есть какие-то бесплатные публичные варианты, но что это вообще за сервис такой? Всерьез задумался, а стоит ли дальше с ними иметь дело, хотя, скорость, надо признать, по сравнению с lmt 4g раза в 2-2,5 выше.

08.06.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Komentāri (17)

M man 08.06.2023

Es tiešām ļoti atvainojos, Te sūdzās no Krievijas pilsoņi? Katrs otrais sūdzētājs ir krievalodīgs, vai tiešām dzīvojot Latvijā, nemāk uzrakstīt Latviski?

Lokidreamsnake 08.06.2023

Vēl šeit nav aizliegts rakstīt krievu valodā. Viņiem lapa ir 3 valodas. Latviešu,krievu un angļu. Apnikusi šitā rusifikācija.

ARPRĀTS! NOŠAUT UN PAKART!

Varbūt tāpēc ka latvieši pieradūši sūdzities sievai seksā laikā...

Un vel. Latvies ir neatkarīgi: no viņas vuedikļiem nekas nav atkarīgs...

[slēpt]@

1. Servers atrodas ASV.
2. Nav problēmu! Es vienkarši varu rakstīt arī latviešu valodā...

B Bez_vārds 08.06.2023

Nost ar krievu valodas lietošanu!

Uj.. Tad rakstisim angļu valodā vai suahili...

D Dost 08.06.2023

6 komentāri un visi par valodu, nevis par pašu sūdzību... Vai Jūs visi tiešām domājat, ka būtiski atšķiraties no slimiem imperiālistiem pāri Zilupei? Jūs kļūdāties, smird tāpat ka pie Solovjeva.

B Bez_vārds 08.06.2023

Nu ne tev spriest kurš no kā atšķiras.

D Dost 08.06.2023

Tad ne tev spriest kuru valodu man lietot un kuru nē. Tev labāk vispār ne par ko nespriest, švaki sanāk. Bet OK, pietiek ar šo stulbumu, nav nekādas vēlmes bezjēdzīgi kašķēties ar īpaši apdāvinātajiem, dzīvē ir daudz labākie laika pavadīšanas veidi.

N Norris 09.06.2023

Vienīgais apdāvinātais esi tu...Visi saskarās ikdienā ar krieviem, kur sarunas sākumā 99% no viņiem saka "nečivo neponimaju - možno po ruski" Tad kustini pauri - pričom te rusofobija? Man savā valstī ir pienākums zināt un komunicēt svešvalodā - krievu valodā?.. itsevišķi zinot faktu ,ka tas ar ko es komunicēju 50 gadus dzīvo šeit un nezin ne vārda valsts valodā..

R russkij 09.06.2023

савс судс несмирд :)))

D Dost 09.06.2023

Lūdzu, nomierinies jau, ka tu redzi es zinu vairākus vārdus valsts valodā (ka arī vēl 3 valodas). Un nē, tev nav nekādu pienākumu komunicēt ar mani, es pat teikšu ka nekād negribētu komunicēt tieši ar tevi. Bet man tomēr vieglāk un ātrāk komunicēt savā dzimtā valodā, tāpēc arī uzrakstīju sūdzību krievu valodā. Ja tev ir grūtības saprast uzrakstīto, tad vienkārši paej garām.

N Norris 09.06.2023

Tev ar loģisko domāšanu ari ir problēmas.. Tu raksti citam "Ja tev ir grūtības saprast uzrakstīto, tad vienkārši paej garām." , bet pati to neivēro.. kur loģika? Tātad arī ja tev grūti saprast komentārā rakstīto - ej garām..

R russkij 09.06.2023

Nu nu stulbs esi, mums logistika 90% autovaditaji ir krievuvalodigie kuriem ir aiz 50 gadiem, daudzi ir no baltkrieijas, es runaju ar viniem ikdiena krieviski, draugu man ir krievi, un man principa pie di kura valoda runat, bet jus latviesi esat slimi ar to kreivu valodu, bet tak ar hoholiem runasiet krieviski, vot tas ir smiekligi, ! Un tici man hoholi nemaces lv valodu viniem tas nevajag.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes