Bite - SMS

''Bite Latvija'' izceļās ar savu sakārtoto sistēmu. Pastāvīgi sūtot īsziņas uz Bites tīkliem no LMT vai Tele2, īsziņas aizkavējas par veselu dienu, nedēļu, vai pat nekad nenonāk pie adresāta. Es neesmu vienīgais ar šo problēmu. Visiem man zināmajiem LMT un Tele2 lietotājiem ir šīs problēmas. Problēma 100% nav meklējama LMT vai Tele2 tīklos.Lūgums Bites pārstāvjiem šo problēmu risināt. Tas jau paliek neciešami.Visu cieņu, Mārtiņš.P.s. Lielisks mārketinga triks.P.s.s. https://exs.lv/say/16027/4269848-sasodits-tiesi-tad-kad

V V.Isaievs 06.04.2015

не только они без системы в смс но и без системы в выставлению счетов!
каждый месяц они просто безответственно выставляют счета на БУМ и НИКТО из клиентов не проверяет, а такие как моя мама, которая в пожилом возрасте получает реальные счета потому что докапывается до каждого цента.
дорогие жители Латвии хоть для интереса один день записывайте ваши исходящие звонки и вы обнаружите что платите за ВОЗДУХ

K [email protected] 17.07.2017

ka var caur bites ssms uzrakstit caur internetu