www.sudzibas.lv BITE Slikts tīkla pārklājums

Bite - Slikts tīkla pārklājums

Ļoti slikts tīkla pārklājums telefonam zonas nav, mājās i-nets arī neiet. Kā tas var būt tikko kā pieslēdza viss darbojas kā nākas paejiet daži Mēneši tā viss pazūd tā it kā vis tiktu ierobežots. Telefons nav vainīgs tika nopirkts jauns. Interneta kaste martā tika pieslēgta arī jaunā. Problēma ir pašai bitei.

02.08.2023

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 09.08.2023

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!

STUKACHS 03.08.2023

Darbā kolēģiem ir Bite. Tās īsais raksturojums - mēsls. Man, darbā zvanot no Tele2 viņiem, bieži pārtrūkst sakari. Kad tie atjaunojas kolēģi sūkstās ka viņiem pazudusi zona. Par interneta kvalitāti nezinu jo viņu internets mani neinteresē.

N Nav laba firma 21.08.2023

Internets ir briesmīgs . Zona ir tāda , tāda ka pagraba būtu . Sūds ne kvalitātes

I Intercars sūkā 03.08.2023

Pilnigi piekrītu, bite ir totāls mēsls. Par summu kuru maksāju par rūteri, sagaidu tiešām labas kvalitātes internetu, tā vietā pretī saņemu internetu kas būtu ātrs 90ajos.

Tas pats ar mobilo netu. Pēdējos mēnešos vnk ārprāts. Šķiet, kā ātrums pat 90-tajos bija ātrāks.