www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss, solījumi operatīvi - realitātē haotiski

Bite - Slikts serviss, solījumi operatīvi - realitātē haotiski

Nedēļu atpakaļ saņemu piedāvājumu no bites iegādāties komplektu kas sastāv no interneta + rūteris+ robots putekļusūcējs. Uzreiz teicās nosaukt datumu kad gaidīt piegādi pirmdienā. Solītajā datumā atveda rūteri un internetu. Kurjers neko nezināja par putekļusūcēju. Sazvanīju biti un man teica ka acīmredzot ir notikusi kļūda, bet kāda īsti nav skaidrs jo Dāma kas reģistrēja pasūtījumu neesot darbā. Diezgan dīvaini ka slēdz līgumu ar kompāniju bet bez konkrēta darbinieka nekas nekustās. Kad nākamajā dienā saņēmu zvanu no izredzētā speciālista, teica tā bija kļūda un žēl ka tā. Piektdiena droši varu rēķināties ka būs piegāde. Nu jau piektdienā drošības pēc nolēmu piezvanīt un pārliecināties ka šoreiz viss ok jo sms no dpd nebiju saņēmis. Un jau atkal draudzīgā kompānijā bite teica ka šodien visticamāk nebūs jo Dpd ir covid noslogots. Visu saprotu tā ir, bet ne jau kurjers man sauca pārliecinoša balsi datumus. Pagaidām rezultāts divas brīvdienas kuras pakārtoju šai piegādei un nekādas skaidrības kad tad būs. Ja vēlies ko ātri saņemt, iesaka meklēt citur!

23.04.2021

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 23.04.2021

Sveiki!
Šobrīd tiešām ir ļoti lielas kurjeru noslodzes un piegādes datumi un laiki ir ļoti manīgi, kurus mēs ne vienmēr varam ietekmēt.
Lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam noskaidrot visu nepieciešamo.