www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss, pakalpojumu nenodrošināšana, krāpšana

Bite - Slikts serviss, pakalpojumu nenodrošināšana, krāpšana

21.04. 2023. Jēkabpils salonā tika piedāvāts ar atlaidi iegādāties viedpulksteni samsung galaxy watch5 40mm ar sim karti. Kopš iegādes brīža salonā 3 reizes pusotra mēneša laikā tika veikta zvanu dublēšana ar telefonu, pakalpojums saucas "vienots numurs". Taču bite šo pakalpojumu nenodrošina, viedpulksteni nav iespējams reģistrēt tīklā. Salona darbinieki par to pārliecinājās un noteica, ka ierīci jāsūta uz remontu, kur tā tagad atrodas. Kopš 21.04. Ierīce netiek izmantota atbilstoši tās funkcijai un kopš 1.06. Vispār nav manā rīcībā (nodota remontā) . Taču par šo laiku man tiek pieprasīts apmaksāt rēķinu par pakalpojumiem, kurus neizmantoju. Tāpat jau 4 reizes šo problēmu dēļ esmu spiesta doties uz salonu un ikreiz mērot 120 kilometrus.
Vēlētos no bites sapratni un lojālu attieksmi pret klientu, nevis tikai materiālu ieguldījumu par pakalpojumiem, kuri netiek nodrošināti. Šobrīd esmu nopirkusi no bites tikai problēmas, par kurām turpinu maksāt. Vēlētos uz šī pamata atteikties no samsung galaxy watch5 un līguma ar biti.

07.06.2023

K

S StrādnieksE 21.06.2023

Es arī esmu neapmierināts ar bites salonu