www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss. Nesaprotami rēķini, slikts pakalpojums

Bite - Slikts serviss. Nesaprotami rēķini, slikts pakalpojums

Vissliktākais internets mājai. Briesmīgs serviss. Biju klients vairākus gadus, būdama ārzemēs kamēr tika maksātas milzīgas summas viss bija brīnišķīgi, līdzko atbraucu uz latviju sākās elle un Indija. Kad pārgāju pie cita operatora - tele2 (burvīga iestāda) mēģināja tomēr pierunāt palikt - atteicos. Tākā līgums bija slēgts internetam un go3 uz 24 mēnešiem nācās šo pakalpojumu vēl paturēt bites izpildījumā.
Nevienam neiesaku, nav iespējams vienoties. Sakari slikti, attieksme tāda itkā klients būtu viņiem ko atņēmis. Rēķinu summas mainās lai gan interneta izmantošanas paradumi nemainās nemaz nerunājot ka internets ir bezlimita un ar fiksētu summu.
Komunikācija rada problēmas, jo acīmredzot bitei nepatīk tādi kuri rēķiniem seko līdzi.

01.09.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 02.09.2022

Labrīt!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam mēģināt risināt radušos situāciju. Jauku dienu!

E

S Spuris 01.09.2022

Esmu savulaik daudz lietojis Bite internetu.Arī ar modēmu.Nekad nav bijušas problēmas lielas.Visbiežāk ja interneta kļuva vājāks kaut kur tad varēju tos notiekt pēc apkārtesošiem faktoriem ,kuri varētu būt kā trauceklis signālam.Iesaku pamēģināt internetu ievietojot to citā iekārtā ( mobilajā ) vai mainot dislokācijas vietu .Visiem operatoriem ir lažas.Tas Tele 2 kuram ir super kaut kur tas citam varētu būt pēdējais mēsls.Viņi neviens nav ideāls!

A Ativ 03.09.2022

Pēdējā laikā , ar Biti ir biežāk problēmas. Tad pārslodze, tad vēl kautkas, telefonu caur internet pasūtīt murgs. Divas nedēļas nogaidi, zvani prasi kur pasūtījus, bet viņa nav, jo cits esot pieņēmis un kaut kas neesot pasūtījies, saka lai vēl divas pagaidot. Superr. Un vēl to tv visu laiku bāž virsū.

S Spuris 06.09.2022

Tad ej uz salonu un nopērc vai iegādājies uzreiz pa pilnu maksu nevis gaidi savu mazcenas mobolo bomzi! PAt bomži jau pērk mobilos pa pilnu summu savukārt tu te nīdi jo nespēj savu pacelt un iet uz salonu pats.

A Ativ 05.10.2022

Muļķim muļķa domāšana. Pats bomzis, pēc sevis spried. Es līzingus neņamu.

O Ojars Makgred 03.10.2022

Briesmigs internets un atieksme pret mani kā klientu.