www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss, krāpšana, maldināšana

Bite - Slikts serviss, krāpšana, maldināšana

Meklēju jaunu telefonu, atradu ka pie bites ir visizdevīgākais piedāvājums, jo nāca līdzi austiņās par 1 euro. Devos uz tuvāko bites centru lai iegādātos šo piedāvājumu, bet viss jau gandrīz tika nokārtots, līdz brīdim kad pārdevējs atcerējās ka ir ārkārtas stāvoklis un viņš nedrīkst man pārdot austiņas, piedāvāja tikai telefonu ko es atteicu. Pajautāju vai ja es pasūtu caur internetu es varēšu dabūt telefonu ar austiņām, uz ko saņēmu atbildi jā. Tad tur pat arī veicu pasūtījumu, bija sestdiena 2. Janvāris. Atnāca apstiprinošs epasts ka man pasūtījums tiek apstrādāts un tuvākajā, iespējamā laikā sazināsies ar mani, nu pieņemu ka būs darbadiena tātad gaidu jauno nedēļu. Sagaidīju, gaidīju divas dienas zvana nav, nu labi nodomāju varbūt pēc svētkiem ir daudz pasūtījumi, jākārto jaunā gada lietas un tā. Turpināju gaidīt, līdz beigās iegādājos telefonu pie konkurentiem un šodien jau 16. Janvāris un vēl aizvien gaidu zvanu lai varētu pateikt ka slikts serviss un tālruni iegādājos pie konkurenta. Labi ka neesmu bites klients un dēļ tādas attieksmes nekad arī nebūšu:) būtu kaut devuši ziņu ka ja nav pieejams vai kaut ko, bet pilnīgi nekā.

17.01.2021

E