www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss, drausmīga attieksme

Bite - Slikts serviss, drausmīga attieksme

Biite atsūtīja sms, ka turpmāk pakalpojums Carefizz Health Fitness, būs par maksu 3,2 eiro nedēļā! Nekad neesmu šādu pakalpojumu ne pieprasījis, ne izmantojis! Iedarbināju google, sapratu ka neesmu vienīgais! Taču sazvanoties ar bite robotizētajām scriptu lasītājām, saņēmu info, ka pats esot parakstījies uz šo pakalpojumu! Es saku ka nē, bet viņi Saka - jā! Un iepūt! Pretīgi! Tā ir krāpšana, jo daļu no šiem 3,22 saņems arī līdzdalībnieks bite! Un internets bite arī ir sūdīgs! Mūkat no bite!

07.03.2022

K KI WI 17.03.2022

Такая же история, причем договор был на тариф 16,35 до 15.09.2023, а накрутили в последнем счёте больше 3 евро. Хотя только что был скандал с ними из-за самовольного подключения всяких "услуг" типа антивирусов и прочего. Думаю надо составлять коллективную жалобу в РТАС и такой же иск в суд. Таким "операторам" на рынках Европы не место. Это же гопники и каталы из 90-ых. Таким место в изоляции.

J Jevgenijs_SM 17.06.2022

Такая же история. И те же ответы-отмазки от оператора. Эта афера популярна, а Бите является соучастником.
Т.к. телефон у ребёнка в пользовании то не сразу среагировали - поснимали изрядно.