www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Jūsu darbinieki, konkrētāk Edmunds, nezin kas ir ētikas kodekss. Balss paaugstināšana un pazemošana citu klientu un darbinieku priekšā ir normas lieta bites klientu apkalpošanas servisā Daugavpilī, cietokšņa ielā 60 "Diton nams". Kā var pieņemt darbā tādus cilvēkus, kuri nemāk veidot dialogu ar saviem klientiem? Ir aizskarta pašcieņa un pārkāptas cilvēktiesību normas.

31.10.2019

M Mego izmeklētājs 31.10.2019

Varbut nemākat uzrunāt?lai sagaiditu skaidru ,ētisku atbildi ir atbilstoši jāuzdod jautājumu

O Otis 31.10.2019

Pagale jau viena nedeg.

R RXX 31.10.2019

Oho, kā tieši Bites darbinieks aizskāra jūsu cilvēktiesības? Tā ir nopietna apsūdzība!

K K.K. 14.04.2020

Lietotāja ar niku RXX ir infantīla, ignorējiet viņu un viņa savu pašapmierināšanos ar cilvēku apdiršanu aizstās ar vibratoru

Mrenaks Bravonis 01.11.2019

Uzrakstiet, lūdzu, vēlāk, vai (un kā) atrisinājās problēma! (Ko atbildēja Bite un tml.)

Vai gadījumā firmas darbinieks nebija seksists?