www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Sia bite latvija man piestāda rēķinu pamēram 70 eiro apmērā par pakalpojumiem, ko neizmantoju 3. Šo. Mēnesi tikai tapēc, ka laicīgi nesaņēma rakstisku iesneigumu par to, ka vēlos lauzt līgumu. Par savu vēlmi lauzt līgumu sia bite lv informēju jau 2018. Gada augustā, uz jautājumu kādā veidā to var izdarīt sia bite latvija drošībai piedāvā lasīt tikai latvijas likumdošanu.

Es neticu tam, ka sia bite latvija nevar pārbaudīt faktu, ka klients neizmanto viņu pakalpojumus, precīzāk mega internetu jau 3. Mēnesi 0 mb internets un 0 zvani jau stabili 2 mēneši.

Zemāk sarakste ar sia bite latvija konsultantiem varbūt kādam būs noderīgi, ja esat līdzīgā situācijā un vēlaties pārtraukt sadarbību ar šo kompāniju;

sent: wednesday, october 3, 2018 5: 44 pm
to: info bite lv

labdien!
Es pašlaik atrodos francijā, bites sim karte man rāda, ka ir out of service.
Ar bites operatoru es nevaru sazināties,
rēķinu esmu apmaksājusi,
vai jūs varētu pateikt kā es ar jums varu pārtraukt līgumu, vai to ir iespējams izdarīt ar elektronisko parakstu?
Ar ieņu,

on wed, oct 3, 2018 at 5: 57 pm info bite lv wrote:
labdien, jūlija!
Paldies par vēstuli!
Vai mēģinājāt restartēt (izslēgt/ieslēgt) ierīci un pēc tam manuāli telefona iestatījumos izvēlēties ārzemju tīklu?
Ja tas nelīdz, atsūtiet, lūdzu, klienta numuru un klienta paroli (varat redzēt līgumā 1. Lpp vai pašapkalpošanās mājas lapā www.manabite.lv). Šī informācija ir nepieciešama drošai attālinātai klienta identifikācijai, lai varam pārbaudīt situāciju ar jūsu numuru.

Numuru var atslēgt uz iesnieguma pamata. Parakstiet to ar drošo elektronisko parakstu (https://www.eparaksts.lv/lv/sakt_lietot) un atsūtiet mums atpakaļ uz [slēpt]@bite.lv, lai varam to izskatīt. Šeit ir pieejama gatava iesnieguma forma: https://www.bite.lv/sites/default/files/inline-files/liguma_lausana_pieteikums.Revtc_.2016-12-21_0.Pdf.
Pēc iesnieguma saņemšanas numurs būs slēgts 5 dienu laikā. Nākamajā mēnesī saņemsiet pēdējo rēķinu par numuru. Informēju, ka abonēšanas maksa par tarifa plānu būs par pilnu mēnesi. Tas norādīts līguma 5.5 punktā, ar kuru varat iepazīties šeit https://www.bite.lv/sites/default/files/inline-files/bites%20liguma%20noteikumi-serijas%20nr.Lig-02.2018-02-26..Pdf.
Ar cieņu,

klientu apkalpošanas menedžere
runāju smaidot un rakstu 60 vārdus minūtē
sazinieties ar mani, lai mums #kopāspēks!

Thu, nov 22, 2: 27 pm (2 days ago)
to info

kāpēc jūs nenorādījāt, ka varu atsūtīt iesniegumu pa pastu ierakstītā vēstulē, es minēju, ka atrodos ārzemēs un man nav iespējas personiski ierasties!
Rezultātā jūs novilcinājāt laiku, kamēr es meklēju ierīci elektoniskajam parakstam, kuru tā arī neatradu, ka arī vēstules nosūtīšana ir dārgs un laikietilpīgs pasākums!

Labdien, jūlija!
Pēc iesnieguma saņemšanas un izskatīšanas līgums tiek slēgts 5 dienu laikā. Tas nozīmē, ka jūsu numuri būs slēgti 27/11/2018. Tad arī tiks automātiski pārtraukts līgums jūsu nomaksas ierīcei.
Pārbaudīju informāciju par sniegtām atbildēm uz jūsu jautājumiem gan zvana laikā, gan sarakstēs. Mēs esam jums atbildējuši uz visiem. Kā arī vienmēr klientiem atbildam tikai uz tiem jautājumiem, kas tiek uzdoti.
Sarunas laikā augustā esat prasījusi par līguma patraukšanu balss numuram saistībā ar aizbraukšanu uz ārzemēm. Tāpat sarunas laikā, kā arī vēstulē, jūs prasījāt, vai ir iespējams pārtraukt līgumu ar elektronisko parakstu – uz ko jums tika atbildēts apstiprinoši. Diemžēl pēc tam neesat mūs informējusi, ka tomēr e-paraksts jums nav pieejams, tāpēc neesam informējuši par citām iespējām.
Katrā ziņā ar iesniegumu iesniegšanas kārtību un noformēšanu vienmēr ir iespēja iepazīties iesniegumu likumā. Izlasīt sīkāk, kādiem dokumentiem tiek piešķirts juridiskais spēks, vienmēr varat dokumentu juridiskā spēka likumā un elektronisko dokumentu likumā.
Bites nomaksas līguma noteikumos punktā 6.3 ir norādīts, ka laužot līgumu, ir nepieciešams izmaksāt ierīces atlikušo vērtību. Parakstot līgumu, klientam vienmēr ir pienākums iepazīties ar līguma nosacījumiem un tos ievērot. Noteikti ar visiem līguma nosacījumiem ir iespējams iepazīties arī mūsu mājaslapā www.bite.lv pirms līguma slēgšanas.
Ekrāna apdrošināšana ir papildpakalpojums (tas nozīmē, ka nav obligāta pakalpojuma sastāvdaļa) , par kuru tiek aprēķināta papildmaksa 2 eur apmērā. Redzu, ka šim pakalpojumam nebijāt parakstījusi dokumentu, līdz ar to jums tas nebija pieslēgts un nebijām par to saņēmuši ikmēneša maksājumus. Parasti jau sarunas laikā klientam ir iespēja no šī pakalpojuma atteikties un pēc mums pieejamas informācijas apstiprinājumu tā pieslēgšanai neesam saņēmuši.
Oficiālu atbildi vēstulē pa pastu mēs varam jums izsūtīt tikai uz iesniegumā un līgumā minēto adresi - lubānas iela 14 - 123, rīga, lv-1019, latvija. Ja vēlaties saņemt atbildi uz citu adresi, lūdzu, atsūtiet mums parakstītu iesniegumu pa pastu ar norādi sniegt jums atbildi uz 13 rue seguier paris 75006. Ja tomēr vēlaties šo atbildi saņemt pa pastu uz adresi lubānas iela 14 - 123, rīga, lv-1019, latvija, lūdzu, informējiet.
Ar cieņu,

varbūt es cilvēcīgi esmu kļūdījusies un nosūtīju iesniegumu par līguma pārtraukšanu par vēlu, bet sia bite latvija attieksme ir skaidri redzma: man liek maksāt par to, ko fiziski neizmantoju jau 3. Mēnesi un
ļoti nožēloju, ka paņēmu man pa telefonu izreklamēto planšeti ar mega internetu, jo šo internetu var atslēgt, tikai nomaksājot pilnu planšetes vērtību kā arī interneta kvalitāte ir ļoti slikta, kā arī pārtraukt sadarbību ar sia bite latvija ir tik sāpīgs un nepatīkams process - nevienam neiesaku šo kompāniju.

24.11.2018

J

M Madr 24.11.2018

Uzraksti BITE menedžerim, viņi ir atsaucīgi, izskatīs problēmsituāciju, un piedāvās risinājumu.
Kur problēma?

J julija2123 24.11.2018

Šī komunikācija jau ir ar SIA BITE Latvija menedžeri

I ieva KK 16.01.2019

Bites menedžeris Saldus Maxima veikalā - izkrāsota beibe ar pielīmētām skropstām - absolūti neadekvāta.

I ieva KK 16.01.2019

Pilnīgi piekrītu!
Arīmanā situācijā, nepiegādājot pakalpojumu,par ko Bitei dažādos veidos iesniedzu informāciju, Bite turpina piestādīt rēkinus un mēģina nelikumīgi izspiest naudu!