www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Nevienam neiesaku šo operatoru!
Kā labam klientam man piedāvāja planšetu un 4g internetu, vairākas reizes prasīju, kāda būs kopējā mēneša summa, uzticējos atbildei. Darbiniece olga ivanova vairākkārt zvanīja ar šo “superpiedāvājumu”, piekrītu, jo likās, tiešām, izdevīgi.
Taču rēķini sāka nākt par summu divreiz lielāku, nekā vienojāmies.
Bite man izskaidroja, ka tādiem rēķiniem es pati esmu piekritusi, un vienīgā iespēja ir tagad pirkt no viņiem to planšetu.
Pirmo reizi dzīvē saskaros ar tādu bezkaunīgu servisu.
Esmu vienkārši šokā, ka kaut-kas tāds notiek mūsdienās no tik liela un pazīstama operatora.

P

A alda112 02.03.2018

varat man privati uzzvanit?

L LEIBA 19.06.2018

kas ir uzzvanīt ?

Andris Sa 02.03.2018

ta ari visiem operatoriem, vispirms saka ka davana, pec tam kopeja summa sanak 2x vairak neka reala cena sim davanam :) vajadzeja pajautat vispirms un pec tam atteikties...

P pieteicējs 02.03.2018

Prasiju vairakas reizes. Kada bus summa beigas.. teica ka standartligums un lai nenemu vera to, kas tur ir. Tacu vienonamies! Pati stulba, piekritu, vajadzeja atteikties. Bet nedomaju ka var tik atklati melot..

D Dontkillmyvibe 02.03.2018

Kaut kā neticu. Man piedāvāja planšeti un internetu ar atlaidi. Par abiem kopā maksāju mazāk kā par internetu vienu pašu pirms tam.

P pieteicējs 02.03.2018

Var but pirms tam jums bija rekimi simtiem?

E esirzebiekste 03.03.2018

Nu neticu gan.Līgumā cik rakstīts,tik maksāju.Man ar ir nets+planšete.Viss ir bumbās.

P pieteicējs 04.03.2018

Prieks par jums. Kapec lasat sudzibas.lv par biti, ja viss ir tik forsi.. Ticat jus vai neticat - ta ir jusu privata darisana.

L LEIBA 24.04.2018

man bija kas līdzīgs

D Dace 23.05.2018

Es šobrīt pārdzīvoju tieši tādu pašu variantu, kad Bite liek izpirkt planšeti, jo it kā manas vainas dēļ sabojāts korpus, kaut gan planšetē tikai ievietoju interneta sim karti, lai pārbaudītu vai ir tīkla pārklājums, pat tālāk neko no iepakojuma neizpakoju.Sapratu, ka man tas neder, internets slikts-izmantoju 14 dienu atteikuma tiesības atgriezu Bitei planšeti.Nākamajā dienā zvans, ka jums planšete jāizpērk un pat citu variantu nav.Neiesaku nevienam sadarboties ar šo kompāniju.

L LEIBA 19.06.2018

bite