www.sudzibas.lv BITE slikts serviss

Bite - slikts serviss

Labdien, nu sākšu ar to ka biju SIA BITE klients vairākus gadus,kuru laikā lietoju 2 numurus. 5 decembrī gāju uz salonu lai atteiktos no viena nr. un arī telefonu atmaksāju lai izbeigtu līgumu.. numuram bija jāatslēdzas nost 10 decembrī. Tad man pazvanīja no bites piedāvāja atlaidi ,es pateicu ka man to numuru nevajag vispār,nevajag nekādu atlaidi,tad sākām runāt par otru nr. internetu ka man nepietiek tie 2gb un piedāvāja neierobežotu internetu.
Abi numuru bija līdzīgi. vel pašās beigās operators pateica ka ar janvāri būs nr: *** (pirmie 3 cipari) atlaide.Pēc pāris dienām atkal zvanīja,pateicu ka man jau zvanīja un piedāvāja.
Pienāk janvāris ,ieeju manabite.lv un skatos ka joprojām man tas numurs ir, bet tā atlaide ir tam numuram kuru man nevajadzēja. Zvanu atkal uz info,bet protams nekāda jēga, jaiet atkal slēgt nr pa jaunu... Atteicos 4 janvārī,numuru tiks slēgs 31 janvāri. Prikols ir tāds ka man jāmaksā 2 mēnešus pa velti to tarifu kuru nelietoju par decembri un atkal par janvāri . Es samaksāšu,aizrijaties!
Būs jāiet atpakaļ uz tele2 , tur vismaz neaprēķina par pilno mēnesi kuru nelieto...

K

U ugisssL 07.01.2018

SPAM

I Idris Koronka 13.01.2018

Дозвониться получается как неудивительно только с другой сети на информативный номер Бите и самое интересное что в случае неуплаты отключают исходящие звонки и это за месяц или 7.14 € долга (бывали трудности с LMT по оплате ,но чтобы отключать ни разу)думаю что совсем у них с пенензами проблемы и позвонив сказать чтобы подключили звонки и поясницы что у меня счёт в citadele (У них его просто нету ) сегодня суббота и деньги придут только в понедельник дали уверенно понять что бы поклялся точняк об оплате иначе в понедельник будет карма. Как выше писали отказаться можно и уже обращался ,но оплатить придется за весь месяц ...короче я сам виноват ,но LMT спасает всегда и даже сейчас позвонив в Бите так как за 7.14 телефон выключен на выходящие звонки