www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Noddomāju iegādāties mobilo telefonu uz nomaksu. Gribēju vispirms uzzināt kāds ir piedāvājums, tāpēc aizgāju uz Bite veikalu, kas atrodas Bauskas Rimi lielveikala telpās.

Pirms kāda laika es jau tajā veikalā biju bijusi, un mani pārsteidza cik laipni tur ir pārdevēji.

Šodien gan tā nebija. Vispirms es uzrunāju puisi-pārdevēju, kas izrādijās galīgi nezinošs, un nevarēja saprast kādā statusā viņš tur ir, vai kā pārdevējs vai tikai tā ienācis tur un grozās.

Tad es uzrunāju otru Bites pārdevēju, kurai blakus stāvēja laikam draudzene un abas pļāpāja. Liekas, ka es viņas iztraucēju, es pat jutos neērti, ka es viņām uzbāžos ar saviem jautājumiem. Bites pārdevēja nebija diezko laipna, ļoti steidzās, un beigās man paziņoja, ka viņa tagad ejot ēst, un ka viņai tagad nav laika, lai es nākot ap trijiem, ja man ko vajag.

Skaidrs ir tikai viens, ka es šo Bauskas veikalu vairs nekad neapmeklēšu.

Pēc tam es devos uz blakus esošo LMT veikalu. cerēju, ka tur būs labāk. Bet liela bija mana vilšanās, ka arī tur bija nelaipnas pārdevējas. Viena sēdēja pie galda, likās, ka ir aizņemta, bet otrai, kad to uzrunāja, bija milzīgas grūtības savu dibenu no krēsla piecelt, un pēc tam atbildēt uz manis uzdotiem pāris jautājumiem.

Ja tā godīgi, tad gan LMT, gan Tele2 Bauskā nekad nav bijušas laipnas pārdevējas. Pēdējā cerība bija uz Biti, bet izrādās, ka tur tā pat, kā blakus esošajos LMT un Tele2.

C