www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Pirms kāda laika pieslēdzu bites neierobežotu interneta tarifu planu. Sakumā viss bija labi bet pēc kāda laika saka nākt īsziņas par to ka esmu iztērējis visus gb ar maksimālo piejamo ātrumu! Domāju kas pa velna! Zvanīju uz biti teica ka internets ir neierobežots bet ātrums gan nav. Iztērē 300 gb un internets velkas kā gliemezis. Vēl piedāvā 10 vai 100 gb nākošos pa 3 vai 10eur. Kas pa naudas kāsējiem. Tā kā līgums uz diviem gadiem,domāju pacietīšu to internetu. Tagad kādu laiku vēlāk īsziņas sāka nākt atrāk. Pastijos bites mājaslapā a tur par lielu pārsteigumu tarifu plāns mainījies uz 150 gb un pa naktīm ir pa velti. Nu vispār saspiedušies. Citi no mums arī guļ pa naktīm. Tagad saprotu jāmaina operators. Kā klients būdams gribētos saņemt informāciju pa izmaiņam. Jūsu ex-klients Arturs.

C critical thinker 07.05.2017

ja tērē 300 gigus ātri, tad mobilais nav īstais risinājums

A AGr 07.05.2017

Normālā situācija 300 GB un pat 150 GB mēnesī ir pietiekami interneta izmantošanai. Protams, ja vēlme lejuplādēt vai strīmot video non-stop režīmā, tad mobilais internets nav īstais risinājums.

B b234 08.05.2017

... bet nu tas vienalga ir kretīnisms, ka tie mobilo operatori drīkst saukt to savu internetu par "bezlimita".
Vēl trakāk bija, kad sākās tās bezlimita sarunas - tikko runā bez limita, tā pēkšņi sāk brīdināt un atslēgt.
Visa pamatā jau tas, ka PTAC ir impotents, nezinu nevienu sūdzību, ko viņi būtu veiksmīgi atrisinājuši.