www.sudzibas.lv BITE slikts serviss

Bite - slikts serviss

Labdien!
Šodien gribēju nopirkt mobilo telefonu,atnācu veikalā,jau izvelējos telefonu un paprasīju to man paradīt un izmegināt kādas funkcijas tur ir.Meitene bez jebkādas velmes atvera stiklu un iedēva man to telefonu,kad es pajautāju,vai ir iespēja to ieslegt,viņa pateica ka akomulators nav ielādēts un ja es gribu to apskatīt,man jāiet uz citu veikalu un paņēma telefonu no manām rokām!

donna b 03.09.2016

Nu bet varbut Tu vel gribetu no ta telefona piezvanit? Tu doma ka telefoni stav vitrinaas, gatavi lietosanai? Drosi vien ka ne!

J John Johnson 04.09.2016

Bez sim kartes? lols?

A Anna Baranovska 04.09.2016

Lai ieinteresēt klientu,pardevējam vajag paradit to,ko grib pircējs.Cita veikalā nebija ar to nekādu problemu.
Tas ir tas pats,ja tu atnāksi nopirkt apģērbu,un tev pateiks,ka izmēru vajag zināt no galvas.

Varu saderēt, ka pērkot pārtiku, Tu vispirms visu nogaršo.

Ventilators 07.09.2016

Vai Android atšķiras uz katra telefona? Nesaprotu!? Parasti pietiek ar vizuālo. Dzelziski var internetā visu izlasīt un draugiem prasīt.

Tātad, ar ko Android atšķiras?