www.sudzibas.lv BITE slikts serviss

Bite - slikts serviss

Šoreiz sūdzība ne par pakalpojumu kā tādu, bet klientu apkalpošanu BITES centrā. Šis jau otrais tāds gadījums, kad es sajūtu nedaudz nenopietnu un ļoti familiāru attieksmi no apkalpošanas centra darbiniekiem. Jā, BITE vienmēr sevi pozicionējusi kā draudzīgu kompāniju un man nekad nav bijušas cita veida problēmas ar to, bet šī te attieksme. Es ierodos BITES centrā, neko nejautājot mani sāk uzrunāt uz "tu", visādi jociņi u.c. Šodien pat sajutos kā blondīne, jo darbiniece tikpat kā par mani "iesmēja". Nekas jau traks uz briesmīgs, bet es tomēr vēlos būt klients, nevis viņu labākais draudziņš, kurš atnācis uz tasi kafijas. Gribētos tomēr saņemt kaut kādu cienošu attieksmi no darbinieku puses. Paldies.:)

J Janis77777 06.07.2016

Tadiem cilvekiem ka tev,vienmer bus problemas

Z Zahars 07.07.2016

Njā "pozitīvais" Latvietis :D

Draudzīga attieksme ir viens, bet familiaritāte pret klientu ir pavisam kas cits. Un atsevišķi Bites KAC diemžēl ar apkalpošanas kultūru neizceļas.