www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Bites Klients esmu jau 6 gadus.

Nesen mobīlo sakaru operators Zelta zivtiņa piedāvāju tarifu līdz 7. martam, kurā iekļauti bezmaksas SMS/zvani un 3 Gb nets par 3,99 mēnesī.

Tā kā par tādu pašu tarifa plānu Bitē maksāju 11.80 mēnesī, nolēmu beidzot mainīt mobīlo operatoru.

Tomēr vispirms devos zz Bites klienu apkalpošanas centru GC, lai noskaidrotu, varbūt Bite ir ieinteresēta saglabāt uzticīgu klientu un piedāvāt ko līdzīgu Zelta zivtiņas piedāvātajam tarifam.

Klienu apkalpošanas centrā mani sagaidīja briļļaina tīnu meitene spaidot savu telefonu. Uz jautājumu, ko varat man piedāvāt, saņēmu strupu atbildi - visi tarifu plāni redzami man acu priekšā vai internetā. Devos prom.

Tomēr 4. marta vakarā mēģināju vēlreiz, šoreiz zvanot uz Bites klientu apkalpošanas tālruni.

Izdzirdot, ka plānoju pāriet pie cita mobīlā operatora man uzreiz piedāvāja - bezmaksas SMS/zvanus un 4 Gb neta par 3.88 eiro mēnesī. Lieliski! "Gadiet 2-3 dienu laikā mūsu zvanu. Sagatavosim jaunu līgumu".

7 martā no Bites ne ziņas, ne miņas. Vēlreiz zvanu uz klientu apkalpošanas tālruni un jautāju kāds tad ir progress ar līguma sagatavošanu. Pēc 3 minūšu parbaudes, garlaikota sievietes balss atbild, ka man tādu piedāvājumu viņi nevar piedāvāt. Paldies par zvanu, muļķi!

Protams. Zelta zivtiņas piedāvājums ir beidzies. Bite kārtējo reizi ir parādījusi vidējo pirkstu.

Laba biznesa stratēģija - sasolīt, nogaidīt, kamēr konkurentu akcija beidzas un tad pasūtīt trīs mājas tālāk.

Tagad aiz spīta mainīšu mobīlo operatoru un Jums ieaku darīt tā pat, jo par švaku zonu ārpus Rīgas, lēnu datu pārraides ātrumu un sliktu servisu, Bites pieprasītā summa ir neadvekāti augsta.

D

K kreditorsPG 11.03.2016

Mana situācija ar BITE un vēlmi pāriet uz TELE2 līdzīga. Tikai man BITE informēja, ka jauno plānu pieslēgs no nākamā mēneša sākuma. Rakstveidā neko neapstiprināja, vien mutiski. Nu neko, redzēs kā ies.

I inese.elisabeth 21.03.2016

Esmu jau ilgadējs Bites klients tikai to labāko varu teikt, pat atrodoeties ārzemēs sarunāju īpašas atlaides internetam, ko tur izmantoju. Vienmēr pretimnākoši darbinieki un attieksme

K kreditorsPG 27.04.2016

Varu apstiprināt, ka BITE nav neko samānījusies - no aprīļa mēneša darbojas tas, ko solīja telefoniski: maksājam 3.88 un saņemam sarunas+sms+4GB.