www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Gadu gadiem man bija pieslēgums lmt, tad vienu jauku dienu pazvanīja bites darbinieks un par visām varītēm piedāvāja pāriet pie viņiem. Nezinu, kas man uznāca, bet pārgāju no lmt un biti. Kad zvanīja bites darbinieks viņš zākāja lmt u teica, ka tagad lmt nav tik labs kā bite. Tagad es atru dienu domāju priekš, kam es pārgāju uz to stulbo bitti. Jo zona ir slikta, par internetu vispār nerunāsim, vienvārdsakot es esmu ļoooooti neapmierināta. Sāku apdomāt iespēju pāriet uz lmt atpakaļ, jo es vairs nespēju izturēt to pieslēgumu. Pats galvenais, ka man blakus mājai ir bites tornis.

27.02.2024

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 28.02.2024

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!

O