www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Akropole Rīga. Bites salons. Strādā 2 konsultanti. Stāv Rinda. Viens no konsultantiem apkalpo cilvēku un pabeidzot vienkārši pieceļas un aiziet prom, kāmēr pie viņa stāv Rinda. Saprotu, ka ir pusdienlaiks vai kas cits, taču varēja vismaz pateikt, lai ejam otrā Rindā vai jebko citu nevis vienkārši piecelties un aiziet. Viens no klientiem sāka dusmīgi lamāties uz otru konsultantu, ka 30 min jau stāv Rindā, bet konsultants vienkārši aiziet uz ko otrs konsultants sāka rupji atbildēt šim klientam, ka arī viņš var iet prom, ka viņš neapkalpos viņu un tiešām ļoti rupji runāja ar klientu. Teica, lai lasās no šeienes utt. Es vienkārši šokā. Gribēju nopirkt jaunu telefonu, taču, ka šādi konsultants runā ar klientu, mana vēlme pazuda griezties pie šī konsultanta, tāpēc aizgāju prom. 29.10.2023 plkst. 15: 20.

29.10.2023

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 29.10.2023

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!