www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Gribu brīdināt cilvēkus lai nekad neiet pie bites viens krāpnieku kantoris uzbāžas sūta neskaitāmas sms lai pieslēdzu go3 uzrakstīju iesniegumu lai dzēš manus datus no bites arī esmu zvanījuši lai nesūta sms protams epastu bloķēju jo vienkārši neliek miera mēģināšu rast iespēju dzēst arī bites sms krāpnieki krāpnieki krāpnieki varbūt kāds var dot padomu ka tikt no bites vaļā jo iesnieguma jau arī rakstīšu sūdzības kamēr neliks miera tas ka bites kompānijai ir pie vienas vietas.

02.01.2023

02.01.2023

I inaida 02.01.2023

No SMS var atteikties zvanot klientu servisam.

A Akmens888 02.01.2023

Es savam esošajām telefona operatoram radīju nevar nobloķēt jo man sūta bite
Tas jau ir cits telefona operators

P PatiesiibasMeka 02.01.2023

1. janvārī poha mocīja, ka aizmirsi ielikt savu ikdienas sūdzību par vienu un to pašu?

A Akmens888 03.01.2023

Tu pats par sevi raksti cik es gribēšu tik es rakstīšu es vienkārši gribu brīdināt lai neiet uz to biti vienkārši krāpnieku kantoris