www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Nevienam neiesaku iet biti uz viņi jums piespiedīs parakstīt līgumu uz viņiem labvēlīgiem noteikumiem un netiksiet no bites vaļā 2gadus gribēju pieslēgt arī go3 kad vēl nebija noslēgts līgums teica uz 3menesiem par brīvu noslēdza līgumu tad mani pierunāja uz ļoti labiem noteikumiem iepriekšējais operators un pie viņiem pieslēdzu arī go3 un tad vēl nepieslēdzot go3 gribēju laist līgumu jo man taču nevajag 2telefona operatorus 2go3 un tad uzzināju ka man būs jāmaksā prasīju lai dod iesniegumu lai uzrakstīt lai dzez manus datus no bites tīkla un tad piespiedu to iedod ļoti ceru ka ātrāk tas murgs beigsies nevienam neiesaku iet uz biti nekad nekad nekad.

Good Intentions 31.12.2022

Pietiek atkārtoties! Jau trešo reizi!

Good Intentions 31.12.2022

GO3 shēma ir skaidra, bet pats esi muļķītis kurš parakstījis līgumu.

A Akmens888 01.01.2023

Kamēr viņi mani neliks miera tikmēr es rakstīšu ja pats būtu tāda situācija nemaz tik priecīgs nebūtu rakstu tāpēc lai brīdinātu citus cilvēkus un tu vari man komentēt sliktus vai arī labas komentārus cik gribi tā ir tava izvēle tāpat kā man jo es gribu tiešām brīdināt citus cilvēkus jo tādas sudzibas ir jau par pilno protams es neesmu vienīgā nonākuši tāda situācija varbūt vari dot padomu ko man darīt esmu jau vairākas reizes tā darījuši un aizgājuši atpakaļ pie iepriekšējā telefona operatora tikai tas nolādētais go3 netieku vaļā es domāju tieši tev esmu uzrakstījusi garu izsmeļošu atbildi jo tevi tik traki uztrauc ka es rakstu

B Bez_vārds 31.12.2022

Tagad ir svētki. Ej svini tos nevis svētkos raksti sūdzības.