www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Neiesaku nekad nekad iet uz biti viņi vienkārši ir krāpnieki kas grib netaisnīgi piesaistīt klientus gribēju pāriet pie bites noslēdzu līgumu un tad mani pierunāja uz ļoti labiem noteikumiem atpakaļ iepriekšējais telefona operators pie bites nolēmu arī paņemt to nolādēto go3 tā kā es aizgāju atpakaļ pie iepriekšējā un tur pieslēdzu uz ļoti labiem noteikumiem go3 protams pie bites go3 atteicu man taču 2 go3 nevajag protams līgumu gribēju lauzt nelauž līgumu un tā es tos 2gadus piespiedu kārtā krāpnieki liek maksāt nezin vai Latvijā ir kādam 2telefona operatori un uz to vienīgo telefona numuru arī 2 go3 ļoti daudz sūdzību par biti kuri pierunā ņemt arī go3 it kā no sākuma bezmaksas uz dažiem mēnešiem jo taču ir noslēgts līgums uz 1gadu nu nekad neejiet pie tiem krāpniekiem.

30.12.2022

Good Intentions 31.12.2022

Priekškam vispār vajadzēja iet prom? Atlaide beidzās?