www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

AtrisinātaBite - Slikts serviss

Labdien.
Vēlējos padalīties ar savu ne īpaši labo pieredzi. Esmu Bites biznesa klients trīs gadu un mans lēmums kļūt par šīs kompānijas klientu bija - atsaucīgi, izpalīdzīgi, problēmu risinoši darbinieki. Tiešām patīkami bija sadarboties līdz mainījās politika un pazuda klientam piesaistītie menedžeri, bet stāsts nav par šo. 2021. Gada vasarā man radās vajadzība pēc jauna datora ko ieplānoju iegādāties pie bites uz nomaksu un tā arī darīju aizpildot pieteikumu manabite. Pēc neilga laika ar mani sazinājās bites pārstāve un teica ka datoru protams varu iegādāties, bet manam konkretajam telefona numuram nav iespējams pievienot nomaksas iekārtu jo esot sasniegts iekārtu limits vienam nr, bet piedāvāja risinājumu iegadāties jaunu interneta karti 10gb uz ko atbildēju ar pretjautājumu - vai būs iespējams atteikties no šī nummura kad atbrīvosies vieta uz jau esošā numura un bites pārstāve atbildēja ka tāda iespēja pastāv un es piekritu. Uz doto brīdi esmu divas iekārtas izmaksājis un ir atbrīvots esošā nummura limits, bet bite ir mainīJusi noteikumus un vairs nepārvieto iekārtas no viena nr uz citu. Esmu vīlies un nesaprotu vai bites solījumiem vairs varu ticēt. Mēģināju runāt ar bites konsultantiem, bet šī saruna izvērtās ļoti bezpersoniska un sajūta bija, ka neviens nevēlas iedziļināties šajā situācijā.

05.01.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 06.01.2022

Sveiki!
Atvainojamies par nepatīkamo pieredzi! Aicinām sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam kopīgi risināt radušos problēmu. Jauku dienu!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta MRJANS 19.01.2022

Bite problēmas risinājumam piedāvāja man izdevīgu variantu un izdevās atrast kopīgu vienošanos. Prieks par to ka izdevās atrisināt problēmu, bet nepatīkami ka vajadzēja iesaistīt sudzibas.lv.
Paldies par sapratni

Good Intentions 05.01.2022

Nevienam operatoram nevar īsti ticēt. Man arī T2 operators pārliecinoši teica, ka varēs, bet tuvojoties diviem gadiem, kad līgumu vajadzēja pagarināt operators teica, ka tā nevar, bet var savādāk, protams man neizdevīgāk.

M MRJANS 19.01.2022

Bite problēmas risinājumam piedāvāja man izdevīgu variantu un izdevās atrast kopīgu vienošanos. Priek par to ka izdevās atrisināt problēmu, bet nepatīkami ka vajadzēja iesaistīt sudzibas.lv.
Paldies