www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Esmu ilgadējs Bites klients, ar vairākiem bezlimita telefona interneta numuriem ģimenei un bezlimita internetu mājai. Šomēnes, mainot dzīvesvietu uz dzirciemu saņēmu no "draudzīgākas" kompānijas pārsteigumu, pirmajā vakarā, mans bezlimita internets ir tik lēns ka nevar atvērt pašas bites mājas lapu.
Sazinoties ar klientu speciālistu atbilde, jā mūsu tornis nevelk, tāpēc internets ir lēns un mēs neko netaisāmies darīt. Varat turpināt maksāt par pakalpojumu ko nesaņemt. Uz komentāru, ka tas neatbilst līguma noteiktajam ātrumam ieteica meklēt citu provaideru.
Nu ko, tā arī darīšu, tikai vēlos lai citi, pirms izvēlas, "draudzīgo" kompāniju, zin kas tos sagaida.
P. S nevaru vien sagaidīt bites bota standarta ģenerētu atbildi, lai sazinos un risinu jautājumu. Es jau mēģināju, paldies nē.

10.12.2021

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 13.12.2021

Sveiks, Kaspar! Atvainojamies par neērtībām. Katru gadu palielinām Bites tīkla pārklājumu, bet tomēr dažās vietās joprojām tas mēdz būt nepietiekošs. Mēģināsim šo problēmu risināt. Uzrakstiet savu kontaktinformāciju uz [email protected], lai varam ar Jums sazināties, kad tīkls būs perfekti sasniedzis arī Jūs! Jauku dienu!

K