www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Cienījamie Latvijas iedzīvotāji. Aicinu ļoti rūpīgi izvērtēt, vai uzsākt/turpināt sadarbību ar uzņēmumu bite. Mana pieredze liecina, ka sadarboties ar šo uzņēmumu nav vērts. Pirmkārt, tāpēc, ka sniegtā pakalpojuma kvalitāte (internets) kopumā neatbilst solītajam. Internets ir ļoti lēns un bite pat necenšas rast risinājumu kopīgajai problēmai. Otrkārt, tad, kad tu pats centies piedāvāt risinājumu, bite demonstratīvi parāda, ka nav ieinteresēta sadarboties.
Lieta tāda, ka vēlējos paņemt bite rūteri uz testu. Rūtera nepieciešamību pamatoju ar to, ka esošais viens bite rūteris divstāvu mājā nevelk. Izdomāju, ka paņemšu divus rūterus - katram stāvam pa vienam, lai kaut kā izlīdzinātu mājās esošo "Gadžetu" noslodzi (tādējādi, iespējams, naivi cerot, ka interneta kvalitāte uzlabosies) . Bite konsultante Riga Plaza Saka, ka tā nav slikta doma, jo, ja ir vairāk par pieciem pieslēgumiem, tad viens rūteris varot arī nepavilkt. Divi rūteri ar diviem pieslēgumiem - viens vienā stāvā, otrs otrā stāvā var šo slodzi sadalīt un interneta ātrums varētu uzlaboties. Sacīts, darīts - lūdzu bite riga plaza izsniegt vēl vienu rūteri uz testu. Ja būs rezultāts un interneta kvalitāte uzlabosies, ņemšu vēl vienu rūteri un maksāšu par diviem. Abām pusēm izdevīgs risinājums. Bet...
Bite Saka, jūs jau esat klients, tāpēc vēl vienu rūteri uz testu nevarat dabūt. Saku, ka tas izklausās muļķīgi (ja ar sadarbību problēmu nav, ja parādu nav, tad kāpēc ne) , bet ok. Jautāju: ja atvedīšu mammu, kas ir bite klients, tad varēs? Bite: ja mamma ir bite klients, varēs. Atvedu mammu uz Riga Plaza, saku, lūk, te ir klients, kurš katru mēnesi godprātīgi jums maksā par savu telefonu, neviens rēķins nav kavēts, parādu nav. Iedodiet lūdzu rūteri uz testu. Bite: diemžēl, nevaram iedot rūteri uz testu. Jautāju: kāpēc? Bite: jūsu mamma ir seniors. Senioriem nedodam rūteri uz testu. Es meitenēm saku, ka runa nav par 1000 eiro dārga Iphona testu, bet par rūtera testu, kas maksā 150 eiro. Un šo rūteri vēlas paņemt klients, kas priekšzīmīgi apmaksā visus rēķinus. Noslēdzam līgumu un aiziet. Bite: tas nekas, senioriem rūteri uz testu nedodam. Jautāju, vai senioram nav tiesību iegādāties rūteri? Bite: iegādāties var, telefonu arī uz nomaksu var dabūt, bet rūteri testēt nedrīkst. Tā, lūk!
Aizgāju uz Lmt: lūdzu jums rūteri, lietojiet, testējiet, cik vēlaties.
Nav runa tikai par bite politiku, bet: par attieksmi pret cilvēkiem, vēlēšanos risināt kopīgu problēmu, par interneta kvalitāti pat nerunājot.
Iesaku padomāt divreiz, pirms uzsākt vai turpināt sadarbību ar bite.

19.11.2021

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 23.11.2021

Labrīt!
Skumji dzirdēt par Jūsu nepatīkamo pieredzi. Lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam nekavējoties atrisināt problēmu. Jauku dienu!

G Gulbenietis 20.11.2021

Bite internets vairākiem gadžetiem uzreiz? :D Tev youtube strādā vispār?

V Veselssaprāts 20.11.2021

Ko Tu te pasakas stāsti par LMT, kādu vēl testu viņi dod, nekādi testi viņiem nav, tur ir jāmaksā par pakalpojumu no pirmās dienas.