www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Nelietojams mobilais internets, skatos 30min videoklipu jau divreiz ilgāku laiku jo tas to lādē ilgak nekā ko rāda, kāda jēga no bez limita interneta ja tas ir faktiski nelietojams no pulkstens 20: 00 līdz 23: 00, vai man būtu jāpārkārto savs ikdienas grafiks mana operātora vajadzībām, vai arī bites mobīlā interneta tīkls ir tik tiešām tik slikts ka tas nespēj apkalpot visus klientus manā rajonā, un tas nav rets gadījums interneta kvalitāte šajās stundās ieiet negatīvos rādītājos katru dienu.

05.07.2021

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 06.07.2021

Labdien, paldies par ziņu, lai varētu risināt situāciju, lūdzu sazinieties ar mums rakstot uz [email protected].
Atvainojamies par sagādātajām neertībām, Jūsu BITE

K

M Max2020 05.07.2021

Piekrītu kad Bitei Latvijā ir ļoti daudzas vietas kur ir tikai viena vai tikai 2 bāzes stacijas uz vienu veselu mikrorajonu ka piemēram varu minēt ar interneta ātrumu problēmas Laumas mikrorajonā Liepāja kur ir tikai viena bāzes stacija uz gandrīz visu rajonu un tādēļ internets ir būtiski nelietojams pat pa dienu jo 4g tīkla ātrums ir tikai 5mbs varbūt pa nakti ir labs internets bet pa nakti nevienam internetu nevajag un cik operatoram Bite esmu ziņojis man viņi ir teikuši ka uzlabojumi nav plānoti kur tie pa tiešām ir nepieciešami. Piemēram situācija ar Tele2 kurām tieši šajā mikrorajonā ir vairākas bāzes stacijas taču noteikta adrese nav tik labs internets un uzrakstot vieņiem patiešām šogad ir plānota jauna bāzes stacija kas pirmkārt uzlabos pārklājuma Tele2 klientiem šajā mikrorajonā ka arī vēl atslogos tik ļoti nenoslogotas bāzes stacijas kādas tās ir Bitei. Žēl kad Bite par lēnu savu tīklu pilnveido jo šādas vietas varu minēt diezgan daudzas sakarā ar interneta ātrumu Liepāja. Diemžēl jāsaka ka es rekomendētu ka Bites klients lietot labāk operatora Tele2 vai arī ja nav pārslodze konkrētajā mikrorajonā vai pilsētā tad LMT. Un vēl varu minēt kad Bitei ir viss neizdevīgakie zvani Latvijā uz viesiem tīkliem jo piemēram no Bites klienta numuriem var zvanīt tikai uz populārākajiem tīkliem Latvijā taču LMT vai pat Tele2 praktiski uz visiem un pietam zona ir stabilāka Latvijā līdz ar to arī internets.

D DJon 31.07.2021

Bites internets vissliktākais, velkās kā gliemezis un daudzviet nav pārklājums, Vecāķos 400m no pludmales nav interneta ātruma viss bremzē, tālāk jau sakari vispār pazūd un telefona nav neviena stabiņa.