www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Pats esmu bites klients vairāk kā 5 gadus. Pilnīgi piekrītu par to interneta ātrumu. Pats dzīvoju Rīgā, un internets liek cerēt uz to labāko. Ļoti lēns un visu laiku mainās starp 3g/4g/4g+ savienojums galīgi nav stabils. Kad strādāju celtniecībā, tur pat sakari zuda runājot, ja ieej kādā telpā. Pat mājās ejot un runājot it kā ok, ieeju kāpņutelpā un sāk zust sakari, Vnk Wtf?
Paziņām, kuriem bite, prasīju, arī tāda pati problēma.
Kad es piezvanīju uz biti un pastāstīju par problēmu, man atbildēja, ka viņiem viss ir ok un vaina manā telefonā, kuru arī nesen jaunu paņēmu pie viņiem, haha, tas ir smieklīgi.
Vēl gribēju atdod telefonu pēc apdrošināšanas ekrānu nomainīt, par apdrošināšanu maksāju jau 3 gadus. Man teica, ka būs vēl jāpiemaksā, jo aizmugurējas panelīts arī ar defektu, lol, Wtf? Vnk nomainiet man ekrānu pēc apdrošināšanas.
Un beidzot gribēju paņemt laptopu nomaksā, piezvana Saka, ka viss ok, pasūtīja man viņu, jo nebija uz vietas. Kad atnāca laptops, man Saka "jums jāņem laptops ar mūsu bites internetu, par kuru vēl atsevišķi jāmaksā", atkal - wtf? Man vajadzīgs laptops, nevis internets, kurš man tā jau ir bites bezlimits un pie tam vēl lago.
Pie tam bitei rēķinus maksāju 50-120eur, jo parasti pasūtu spēlēs kaut ko. Un tāda attieksme. Vēl man smērē iekšā savu go3, 3 mēnešu laikā, kādas 5 reizes zvanīja, kaut gan atteicos jau pirmajā reizē, bet kad sāc stāstīt par problēmu, neko jēdzīgu nevar atbildēt.
Secinājums - biti nevienam neiesaku.

17.01.2021

E