www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Uzlīmēja telefona aizsargstiklu ļoti pavirši, tik pavirši ka nav lietojams. Ne pulksteni neko nevar redzēt. Prasījām lai pārlīmē, vīrietis teica ka var atgriezt naudu jo nav vēl viena Stikliņa, vērsāmies pie tās tur sievietes ar gaišiem matiem (kura līmēja mums) tā pateica ka neko nemainīšot, garantijas nekādas mums nav, tāpēc kā uzlīmēja viņa tā arī lietojat. Nauda atdota par neko. Drausmīga attiecība. Ja nemākat līmēt tad arī nenodarbojaties ar to! Vajadzēja nofotografēt to jūsu darbu, ļoti žēl ka piemirsām to izdarīt!

09.08.2020

K Klientamnavtaisnība 09.08.2020

Tad vajadzēja pašiem līmet.

W waka 09.08.2020

Diez vai

A Amanda1111119 11.08.2020

Vajadzēja, bet viņi paši uzreiz uzlīmēja.

RAMONA👀 11.08.2020

Pie tās tur sievietes... pie šīs frāzes sapratu Jūsu attieksmi un vairs neticās, ka bija tik ļoti slikti.

A Amanda1111119 11.08.2020

Es rakstu kā no savas puses, bet situācijā šajā nokļuva māmiņa ar bērniem.Māmiņa ir laipna un bez nekāda skandāla aizgāja prom, jo saprata ka neviens viņai neko nemainīs, tā arī sanāca kad dēls aizgāja pārjautāt vai tiešām nevar nomainīt vai pārlīmēt. Rakstīju no dēla stāstītā, jo manis nebija blakām.Es tiešām neesu priecīga par notikušo,naudiņa samaksāta vējā.

*Māmiņas dēla stāstītā