www.sudzibas.lv BITE Slikts mājas internets

Bite - Slikts mājas internets

Ļoti slikta kvalitāte mājas internetam, jo īpaši vakarā. Interneta ātrums nesasniedz pat pusi no viņu mājaslapā solītā. Viņu piedāvātais risinājums-nolikt rūteri tuvāk pie loga (kas jau tā vienmēr tur ir stāvējis) !
Nepiedāvā absolūti nekādu alternatīvu, tikai atrunas ka tas ir normāli, tā gadās. Bet bitei slikts internets gadās katru dienu.

31.01.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 01.02.2022

Labrīt, Aija!
Žēl par Jūsu nepatīkamo pieredzi. Aicinām sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam risināt radušos problēmu. Jauku dienu!

Papildināts Aija 07.02.2022

Cien. Bites pārstāvji. Kāda jēga ar Jums sazināties? Pirmkārt lai sazvanītu Jūs, vajag pacenties, kad to mēģināju darīt 2h laikā neviens neatbild.
Otrkārt es jau sazinājos caur e-pastu un atkārtoju velreiz-man atbildēja, ka tāds internets pie Jums ir normāli, nekādu risinājumu, nekādu ieteikumu.

M Marisu1975 23.12.2021
Zvani nav bezmaksas latvija

Zvanot uz valsts iestādei bite nem paaugstinātu maksu, pie tarifa neierobežotos zvani (valsts iestāde Latvijas)

S Sudzibas.lv Admin 01.02.2022

F frozen 31.01.2022

Man tas pats ~no 17:00 līdz 22:00 interets knapi strādā. Katru dienu.

RAMONA👀 31.01.2022

Pēdējā laikā ļoti lēns nets. Dažreiz Whatsapp pat nenosūta ziņu. Un, protams, arī nesanemu. Restartējot nekas nemainās. Ļoti bēdīgi

M Max2020 31.01.2022

Diemžēl jums arī piekritīšu kā Bites klients. Šāda problēmas ir jo ir bāzes stacijas kurās jau tā ir maksimāli aprīkotas ar visu kapacitāti taču joprojām tas nepalīdz jo vienkārši ir par daudz tīkla lietotāju uz bāzes staciju skaitu kas Bitei diemžēl joprojām ir mazākais visā Latvijā bet tas nenozīmē kad Tele2 un LMT jūsu adresē vakarā būs uzreiz uz 50 vai vairāk mbs taču tā var būt ja nav tik liela noslodze tieši tajā vietā tieši tajā tīklā kā piemēram Tele2 un LMT. Protams ja ir iespējams vadu internets vai optika tad labāk to lietot jo 4G visiem operatoriem ir diezgan noslogots un nav tik stabils. Ja internets ir ļoti slikts viss labāk nomainīt operatoru ja nav opcija vadu vai optiskajām internetam jūsu adresē. Gribat ticat vai nē esmu ļoti labu interneta ātrumu redzējis Bites tīklā pat pie 400mbs 4G+ tīkla ta kā Bites tīkls to var tikai kur un kad tas ir jautājums un kāds telefons un vai bāzes stacija ir aprīkota ar visām frekvencēm un telefons tas spēj visas izmantot tad arī ātrums ir pat būtiski labāks nekā Tele2 un pat brīžiem pat LMT saku to pēc savas pieredzes.

Crystal Mayden 31.01.2022

Ne pēdējā laikā, bet ilgstoši ir lēns internets.
Tieši vakaros , piekritīšu. Saprotu, ka vakaros cilvēki nāk no darbiem utt, slēdzas klāt un nets sāk bremzēt jo krietni par daudz lietotāju . Katrā ziņā paciešam to kas ir , jo mūsu adresē optisko ievilkt nav iespējas... (Starpcitu Rīgas centrs)
Lauki man atrodas 25km no Rīgas, Olaines pagastā. Tur vēl trakāk. Bet pa dienu vēl ciešami, savukārt kā nāk plkst 19:00/20:00 , tad var slēgt TV ārā. (:

M Max2020 01.02.2022

Nu jā tas ir diezgan slikti un piekritīšu kad pilnīgi neciešami. Vai neesat mēģinājusi testēt kādu priekšapmaksas sim karti lai var zināt kāda situācija ir Tele2 un LMT? Protams ja ir līgums tad īsti opcijas nav ir jāpacieš jo ja lauž līgumu tad ir jāmaksā līgumsods. Protams ja optiku vai pat vadu internets nav pieejams normāls jūsu adresē tad vienīgā opcija ir nopirkt un testēt kādu no priekšapmaksas kartēm Tele2 vai LMT lai nepaliktu bez interneta jo vienkārši Bite nespēj priekš savas noslodzes ne uzlabot bāzes stacijas ne būvēt jaunas jo tas ir naudas jautājums kā arī visur tas būvēt arī nevar bet Tele2 un LMT iegulda daudz vairāk tīkla uzlabošanas darbos tādēļ arī šāda situācija. Šeit opcija ir tikai priekšapmaksas karte lai bez līguma slēgšanas var saprast kāda ir situācija jūsu adresē citiem operatoriem. Man vēl viss kā jau teicu apmierina jo Liepāja Bitei vēl nav tik ļoti graujoši slikti taču ir vietas kur tas ir taču šogad tiks izbūvētas 3 bāzes stacijas kas šo situāciju krietni uzlabos taču tā nav visur. Man tieši laukos bija ātrs Bites internets pat pāri 100mbs tas jau bija 2020 gadā tā kā tiks slikti laukos Bitei nav taču ir vietas kurās ir ļoti liela noslodze tādēļ arī tur internets ir nekāds tas diemžēl pagaidām ar Biti ir neizbēgami, jo kamēr Bite neuzbūves un nemodernizes visas savas bāzes stacijas situāciju neuzlabosies. Intresants fakts ir tāds kad Bitei ir ļoti daudz bāzes stacijas kas ir aprīkotas ar visām 4G frekvencēm daudz vairāk par Tele2 bet vienalga tas neko neuzlabo kopējā situācijā.