www.sudzibas.lv BITE Slikts internets, serviss

Bite - Slikts internets, serviss

Pēdējā gada laikā nenormāli slikts internets mobilajās ierīcēs, reizēm pat vispār nevienu lapu nevar ielādēt. Vairākkārt sazinoties ar SIA Bite un iesniedzot interneta ātruma rādītājus, netika nekas atrisināts - atbilde vienmēr viena - nosauktajās adresēs uzlabojumi tuvākajā laikā nav plānoti un izskatās, ka visas ierīcas pieslēdzoties tālākām stacijām līdz ar ko slikts internets, bet redzot, ka signāls adresēs ir ļoti labs. Uzlabojumi un palīdzība nav, bet tā vietā iesaka pie viņiem nopirkt speciāli tādam gadījumam paredzētu anteni. Ļoti slikts serviss, neapmierināts. Pie tam adreses par kurām sūdzības, ir Rīgā un pie Rīga..

15.02.2021

I Inga keyko 15.02.2021

Man atbilde par šādu sūdzību bija-mainam torņus

K Karslbergs 17.02.2021

Saņēmu pilnīgi identisku atbildi, ka jāpērk antena, nu tak pilnīgs lumpeņu kantoris, Nožēloju ka vispār pieteicos viņu internetam, serviss ir vienkārši ārpus jebkuras kritikas.

I Igors 24.02.2021

Kad es sūdzējos par interneta kvalitāti man arī atbildēja ka uzlabojumi tuvākajā laikā nav gaidāmi,un ieteica pāriet pie cita operatora! Adrese Jūrmala

N Nav laba firma 28.02.2021

Internets nožēlojams ,maksā tāpat vien tos 22 €

Z Zane 07.03.2021

Piekrītu,internets ir ļoti lēns. Brīžiem nestrādā nemaz,bet papildus tik pieliek pie maksas.

K Karina Artistova 31.03.2021

Internets tiešam ir šaumīgs, arī jau kādus 6 mēnešus domaju pāriet pie cita operatora, jo nekādu uzlabojumu nav!