www.sudzibas.lv BITE Slikts internets

Bite - Slikts internets

Pats galvenais, vēlos pasacīt, ka internets ir ĻOTI slikts, un ne tikai man, bet vēl vairākiem zināmiem cilvēkiem, kuriem ir bite. Protams, pastāv jau vienmēr iespēja, ka var būt kāds nostūrīts, kur nav zonas un nekas nestrādā, bet man jau 4 mēnešus šis internets nestrādā kvalitatīvi, pat vietās, kur agrāk ir strādājis.

06.10.2019

V vitols 06.10.2019

Tev neviens, nav uzspiedis būt bite klientam.

O Otis 06.10.2019

Bitei tak ir tehniskā atbalsta speciālisti. Zvani, un interesējies, kas tavā apkārtnē mainījies pēdējo mēnešu laikā!
Kā tieši izpaužās Ļoti slikts internets?
Varbūt tev pašam ar interneta ierīci ir kādas problēmas, bet pārējie tikai emociju uzplūdām bļauj līdzi,ka kaut kas neiet ? Varbūt jūs tur visi vienā bariņā gribat iztikt ar vienu hotspotu, bet brīnāties ,ka uz visiem bez rūtera nepietiek signāla?

L Lailailai 06.10.2019

Nu man arī Bitei slikta zona, bet tieši tādēļ neesmu Bite klients. Kur problēma?

G gaismalis 12.10.2019

Nepiekrītu lielajiem aizstāvjiem.
Man rīgas centrā internets ir nožēlojams, ko es domāju ar nožēlojams var skatīt pielikumā. un esmu zvanījis vairākkārt bites atbalsta centram, kuri saka, ka neko neplāno darīt lietas labā.
Es reiz diemžēl piekritu viņu akcijai un paņēmu datoru kopā ar "izdevīgu internetu" tādēļ prom netieku kamēr neizmaksāju datoru.

Kā arī esmu zvanījis un jautājis vai viņi garantē kaut kādu minimālo internetā ātrumu - nē.