www.sudzibas.lv BITE Slikts internets

Bite - Slikts internets

Ļoti lēns "4g" internets. Jau 2 cilvēki manā ģimenē pārgāja uz lmt un Saka ka interneta ātrums uzlabojās trīskārš it īpaši vakara pusē un pa nakti. Domāju arī drīz arī mainīt operatoru. Ja pat brīnuma kārtā dabū 8 mbps ātrumu kuram būtu jābūt lietojamam viņš visu laiku karas.

05.08.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Komentāri (23)

I Ilmars Kalnins 05.08.2020

Piekrītu

V Vīlies saldummīlis 05.08.2020

Juu, Bitei ne tikai ar internetu, bet vispār ar pārklājumu švaki. Atliek vien ieiet mājā ar biezākām sienām, un zona zūd. Laukos esot, jākāpj kalniņā, lai kādam uzzvanītu.

Y yuris72 05.08.2020

Jā, tā ir! Ja pagājušo gadu vēl cik-necik bija diezgan stabils i-nets, tad šogad, vismaz jau no vasaras sākuma, ir galīgi draņķīgs.
Lejupielādes ātrums arī vairāk ir zems, nekā augsts.. Ja agrāk no rītiem, vēlu vakaros, naktīs varēja dabūt krietni virs 20...30 Mbit/s, tad tagad reizēm pat zem 5 Mbit/s.
Jā, ir bijuši gadījumi, kad ātrums krietni pāri par 50 Mbit/s un pat 60 Mbit/s, bet tas reti.
On-line spēlēs tikai un vienīgi nervu bendēšana, no tā, ka datu paketēm ne tikai lielas milisekundes (vairākos simtos un pat tūkstošos), bet bieži vispār datu paketes izkrīt un līdz ar to savienojums ar serveri pazūd.

P.S. Draugam ir Tele 2 4G i-nets... Lielākoties nekādu problēmu - PINGs stabils, ar retiem izņēmumiem, kad ir bijušas diezgan mainīgas milisekundes.
Maksimālais lejupielādes ātrums, cik viņš piefiksējis, ir bijis ap 20 megabaitiem(!) sekundē. Tātad, rupji rēķinot, tas ap 200 Mbit/s.

M Max2020 05.08.2020

Nepiekrīetu šai sūdzībai. LMT ir sliktaks internets no visiem 3 operatoriem vismaz man Liepāja. Es knapi ar LMT mājas internetu dabūju 2-3 mbs bet jūsu audita bite 18mbs. Beidziet vainot biti par interneta ātrumiem LMT vakarā ir vienkārši šausmas. Vismaz bite ir nedaudz labāka. Vispār laukos ar Bite dabunu 100-130 mbs ja zinu tāpēc ka nav daudz lietotaju bet vienalga pilsēta arī nav tik slikti ar bites internetu. Esmu bijis Rīga un tur vispār 4g normāli iet. Es nezinu kas jums tur ir ar to bite man nekad nav bijušas problēmas. Arī meginot ZZ (Tele2) internetu priekšapmaksa bija labāki rādītāji par bite bet LMT ir vissliktākais internets ko esmu redzējis Latvijā. Jo pat laukos kur ar bite un tele2 dabuju pāri 100mbs LMT bija tikai 40 mbs. Taka beidziet vienmēr vainot biti. Bite nemaz nav tik slikta kompānija/operators. Tad pasakiet kāpēc man ar bite viss kārtībā? Pierādīt ka LMT ir labāks tas ka Tele2 ir labāks par bite varētu vēl piekrist bet LMT galīgi ne.

M Max2020 05.08.2020

Kāpēc lieciet man dislike? Vai tiešām nestāstīt taisnību. Esmu bite klients un lietotājs jau kādus 5 vai vairāk gadus man nav bijušas problēams ar bite internetu. Kas ir patiesība acis kož? Ka LMT vakarā vienkārši ir briesmīgs internets. Zinu jo ir bijusi pieredze ar LMT mājas internetu. Saku ka ir knapi 2-3 mbs vakarā knapi var izspiest no LMT no rīta ir ok ar LMT kautkur ap 20 mbs. Bet sūdiga un krapnieciska bite 18 mbs. Es nesaku ka bite ir vislabākais operators Latvijā. Bet nevajag arī visu laiku biti nomelnot vai apmelot. Tik slikta internets arī viņiem nav. Aizejiet pie Tele2 vai LMT sāku varētu būt tā ka var gadīties tā pat. Tad kur begsiet? Un nav taka bitei zonā pazud tiklīdz iej zem kokiem. Nav tik slikti ka jūs domājat.

D Dāvis2112 06.08.2020

Nesaprotu kapēc jasudzas te ja vienkarsi var parmainit interneta piedavataju. Uzmanibu gribat?

Y yuris72 06.08.2020

Ja līgums ir noslēgts uz 3 gadiem, jo jānomaksā arī planšetdators.., jo i-neta abonēšanas maksai atlaide 70% ("MEGA+").
Tas zvanītājs no BITEs toreiz (2019. gada pavasarī) bija tik uzmācīgs - "tik izdevīgs piedāvājums... neierobežots internets" .., ka nu pat jau likās, ka kurjers jau būs klāt lai to man visu iegrūstu..

Planšetdators man nemaz i vajadzīgs nebija, lai gan uz to brīdi man pašam nebija vēl neviena Android iekārta (Nokia telefonam bij' Symbian OS); pāris Android iekārtām ROMus gan biju pāršuvis (Prestigio planšetei un Samsung telefonam, ja ne pat arī Blackview A20..), bet ne par to ir runa.

Es tai brīdī darbā - dedzinu zarus, kurus arboristi nozāģējuši vītolu rindai, gar ielas malu, un te pēkšņi zvana un paņem mani uz pārsteiguma momentu.
Protams, ka es sāku spuroties un teikt, ka es nezinu kādi tehniskie parametri planšetei, ka jāzina ir modelis un tad i-netā jāmeklē sīkāk..
Būtu es zinājis, ka tai ir Snapdragon 425 procesors, diez vai būtu ņēmis. Atmiņa laikam 2/16, vai 2/32.., tas nu tā.
Bet uz to brīdi es gatavojos atteikties no Lattelekom DSL (15 Mbit/s) i-neta, jo tie pacēla maksu; savukārt BITEs piedāvājums likās visai interesants, jo teorētiski 4G tīklā ātrums taču var būt pat līdz 1 Gbit/s.
https://en.wikipedia.org/wiki/4G.

Kaut kā tā.

Kā minimums, jo cilvēki tērē naudu un laiku. Slēdz līgumu, un kāpēc cilvēki slēdz līgumus ar Bite? Jo apsola vienu, dabu citu.

M Max2020 20.09.2020

Dažreiz tā ir. Nezinu kāpēc tā arī visiem notiek kas ir Bites klienti. Man kautka problēmu ar Biti nav. Tīšam jāsāk domāt vai tiešām Bite ir tik slikta vai cilvēkiem nav ko darīt? Nevienu neapvainoju tikai domāju kāpēc vienmēr ir kautkadas muļķīgas problēmas ar Bite. Cerams ka viesiem tagadējiem un varbūt topošiem klientiem ar Biti problēmas nebus. Jo man tiešām problemu ar šo operatoru nav bijušas daudz. Rēķini ir tādi kādiem tiem ir jābūt un zona un interneta ātrums ir ciešams. Un cena ir tādas pašas kā Tele2 un LMT.

M Max2020 06.08.2020

Kur ir komentāri uz maniem abiem diviem komentāriem? Vai nav ko teikt uz to ko uzrakstīju. Izlasiet abus komentārus un sapratīsiet par ko iet runa. Ja varbūt jums liekas kad kādu aizvainoju bet tā nav. Saku ko zinu. Ja nezinatu par biti neko neko arī nerakstītu. Mana visā ģimene ir visa uz bites pakalpojummiem un sūdzības nav. Ir tikai viens ZZ/Tele2 pēcapmaksas numurs. Ar to arī viss kārtībā. Un ar zonu nepiekrītu vispār sazvanams esmu bijis vienmēr tikai tad ja pac neatbildu tad neesmu sazvanams. Meža arī gan jau būs 2g vai 3g lai normāli sazvanītos. Vai tas jums zvaniem vajag 4g vai 5g? Ne nevajag nemaz bite to neatbalsta kad var sarunāties pa 4g tīklu. Esmu bijis Bites klients kopš gandrīz bites sākumā Latvijā. Viss vienmēr ar rēķiniem ir bijis kārtībā. Tad kāpēc jums ar biti vienmēr ir negatīva pieredze? Esmu tāds pats lietotājs ka visi citi bites klienti. Gribētu dzirdēt no citiem argumentus sakarā ar to ka nav zonā. Zonas ir 2g ir es domāju pilnīgi visur. 4g varētu nebūt visur bet diezvai LMT un Tele2 ir labāk. Bet varbūt ir. Neesmu nekad mēģinājis tieši pie Tele2 un LMT ka pēcapmaksas lietotājs. Taka nezinu. Zonas ir bitei protams ja iesi pagraba diezvai visiem 3 operatoriem būs zonas tāda ir problema visa pasaulē un bite nav vienīgais operators ar tādām problēmam. Varbūt ar vairāk bet ne tik ļoti slikti ka Tele2 un LMT. Es sāku mēģināju LMT internetu gan mājas gan priekšapmaksas internetu. LMT bija vissliktākie rezultāti interneta ziņā ar Tele2/ZZ biju pārsteigts par interneta ātrumu un stabilitāti. Tur kur bite dabūja 20 mbs tur Tele2 70-80mbs bet LMT ja nemaldos no 5-15 varbūt. Taka bite vēl ir normāli ātrumi. Un par to ka LMT vakaros ir labāks par biti tie ir pilnīgi meli. LMT ir vairāk noslogotākā nekā bite tāpēc bite ir labāka. Gaidīšu atbildi uz šiem 3 komentāriem.

M Max2020 09.08.2020

Gaidu gaidu jau 3 dienas bet ta arī nekādas atbildes. Kas ir visi nobijušies vai kā? Kur ir lieli LMT un Tele2 aizstāvji ar argumentiem par to ka Bites internets vakara ir 3 reizes lēnāks par LMT pieņemsim. Velos atbildes. Vienīgais ko redzu kad liekat tikai dislikus. To tikai mākat vai kā? Es vēlos atsauksme par bii ja tadas kadam vispār ir. Izlasiet lūdzu pēdējos manus 3 komentārus un pastieties ko rakstu. Vēlos konkrētus faktus kāpēc man nav taisnība. Jo es zinu ka LMT internets ir slikats un lēnāks. Par Tele2 nevaru neko sliktu pateikt. Lūdzu kāds atbildat uz maniem komentāriem.

V Vīlies saldummīlis 10.08.2020

Tā ir mana personīgā pieredze. Iepriekš, kad bija LMT pieslēgums, vietā, kur dzīvoju, un citur, kur sanāk biežāk uzturēties nebija problēmu nedz ar zonu nedz internetu. Ar biti ir krietni sliktāk un laukos mani sazvanīt nevar vispār (10 km no pilsētas). Tas arī viss.
Forši, ka Liepājā ar to nav problēmu :)

M Max2020 10.08.2020

Paldies kad atbildējat! Skaidrs vismaz zinu ka kāds piekrīt tam kad bite kautkur ir labāka. Saku vienkārši pēc pieredzes arī Liepājā LMT ir sliktāks internets par Biti un Tele2. Varētu tā būt kad Bite jūsu vietā laukos un pilsēta nav uzcēluši bāzes stacijas vai ir lielāka noslodze nekā LMT tajā pašā vietā. Paldies par pozitīvo komentāru un kad nav tā ka nepiekritat man un arī taka ka pilnīgi piekrītat. Paldies jums par jūsu pieredzes dalisanos sakars ar Biti. Vismaz zinu ka Bitei tad nav tik daudz bāzes staciju ka LMT un kā tā nav melošana no LMT puses. Jauku jums dienu un veiksmi ar LMT un lai nav problēmas ne arī Biti ne ar LMT ne ar Tele2.

R Raizsil 24.08.2020

Vari teikt, ko gribi. Bites internets neeksistē. Viņš pa dienu gan Rīgā, Gan Valmierā ir zem 100kbs. Internets pazūd regulāri ik pēc 10 minūtēm internets pazūd uz 20 minūtēm. LMT - 80 Mbit, jebkur Latvijā. Tele2 - 60-80Mbit, jebkur Latvijā.

Bites internets ir par 2 Eiro dārgāks nekā Tele 2 vai LMT, bet viņi to slēpj, ar to, ka viņiem ir vienīgajiem rūtera īre. Uz papīra bite izskatās lētāk, bet realitātē mājas internets ir dārgāks.

R Raizsil 24.08.2020

Lūdzu, pingojot jebkuru mājas lapu. Internets ir, iet, bet, viņš neiet, jo viņš nestrādā pat pilsētas centrā.

https://snipboard.io/t4YPeS.jpg

M Max2020 26.08.2020

Tā paskaidrošu ko es ar šiem visiem komentāriem domāju. Tadat es skatījos interneta ātrumus man telefonu kur ir Bite un autobusa kurā vienu reizi bija LMT. Tadat klausies pēc maniem testiem LMT ir visslenakais internets. Pa ceļam no Rīgas uz Liepāju varbūt kad tas LMT 4g Internets nepazuda bet ātrāks par Biti gan nebija. Es nesaku ka esmu pilnībā apmierināts ar Bites internetu bet tas manas uzturēšana vietas ir labāks. Kat esmu laukos kur bāzes stacija ir tepat 1-2 km protams ka ar Biti dabunu pāri 100mbs un arī Tele2 kad izmēģināju tajā pašā vietā bija pat labāk par Biti tur es piekrītu. Bet kad izmēģināju LMT man tajā vietā bija tikai 40mbs. Tad kas pa lietu ka LMT internets tik lēns? Bāzes stacijas visiem operatoriem ir turpat netālu kur atrodas. Kad testēju Tele2 internetu autobusa un Bite interneta Bites internets par bija dažas vietas ātrāks par Tele2. Ja interesē testus veicu Liepāja centra un arī Jaunliepāja. Tadat centra Bitei vienmēr ir kautkur no 25-27mbs kas nav ļoti ātri kad mēģināju Tele2 tad man sanaca dabūt 40-45 download un arī upload bija kautkur ap 30 mbs. Ja Tele2 pēc maniem testiem bija vissatraikas. Un LMT tur tikai dabuja kautkur knapi 20mbs jebkurā diennakts laikā. Tadat rezumē ir tāds Bite ir varbūt kautkur labaka par Tele2 un LMT dažreiz ne. Tele2 internets ir stabilāks un zona maliekas arī ir labāka. LMT zona ir laba bet interneta ātrums ir lēns. Es nevienu operatoru neiztavu bet sāku ka mana puse ar Biti nemaz nav tik slikti zonā ir un internets tik lēns arī nav. Vienīgais kur ietu ja ietu no Bites tad uz Tele2. Tadat Tele2 bija ZZ karte un LMT bija LMT priekšapmaksa. Cerams saprati ko domāju LMT internets nu nav visur 80mbs un arī Tele2 tā nav. Nevienam tā nav. Tele2 varētu būt labāks par Biti bet LMT par Biti varbūt sarunas kvalitāte un zona. Bet ar internetu Bitei mana puse nav. Žēl ka tev Bites internets pēc tavām domām gan Rīgā gan Jelgava ir zem 100kbs. Tu ko esmu bijis gan Jelgava un Rīgā bitei internets ir normāli lietojams. Eksistē Bitei internets tikai tev nepatīk Bite internets. Bet tas nekas vismaz mazāk klientu varbūt paliks labāks internets!😄
Domā ko gribi bet ar Biti nav nemaz tik slikti.

R Raizsil 26.08.2020

bites internets ir burtiska krāpniecība. 100gb ierobežojums, regulāri pārrāvumi. Man jau daudz paziņas aizgājuši no bites. Tagad sev priekš pilsētas mājas arī paņēmu LMT, tāpat kā laukos, jo pat valmierā, vakaros vispār internets ik pa 10 min, uz 5 min pazūd, vai arī noslīd uz kādiem 50 kbs.

Vēl arī tas, ka, uz papīra internets ir lētāks, bet reāli, viņš ir par 2-3 eur dārgāks kā pārējiem. Jo viņi prasa rūtera īri.

Un vēl krāpnieciska lieta. Līgums tika pārtraukts, bet es saņēmu rēķinu par vēl 2 mēnešiem, kaut internets man bija atteikts un rūteris atgriezts, ko es kategoriski atteicos maksāt. Tagad man sūta virsū kreditreformu, un es gaidu, kad sāks tiesāties. Jo es aiziešu ar līgumu par līguma pārtraukšanu un ar vēstulēm 2 mēnešus pēctam par rēķina apmaksas datumiem. Kad rūteris jau nodots un vēl tur arī rēķinā prasa rūtera īri.

M Max2020 26.08.2020

Labi skaidrs. Saprotu ko domājat. Stulbi ka tā protams nevaru zināt vai bitei ir tāds 100 gb ierobežojums bezlimita tarifu plāniem jo tik daudz mobilos datus neizmantoju katru mēnesi. Bet ja tā sakāt tā varētu būt ka ir. Mana ģimene visā gandrīz ir pie bites itkā viss ok. Problēmas nav ne ar sakariem ne rēķiem. Nezinu kā tā var būt ka citiem ir problēmas ar biti. Arī vienreiz man ar lmt mājas interneta ātrums bija 0,25 mbs bet tas dēļ pārslodzes. Man par biti sūdzības īsti nav. Labi cerams jūms nebūs problēmu ar lmt vai kādu citu pakalpojumu sniedzēju Latvijā. Internets vismaz Kurzeme bitei ir lietojams kā tur īsti Valmiera un Rīga īsti nezinu. Bet ja tā ir tad ļoti žēl tos kuriem ir bites pieslēgums vai mājas internets. Lai jums jauka diena!

R Raizsil 30.08.2020

Bitei ir tas, ka majas internets vienkarsi beztema pazud un tas ir sacies sovasar. LMT, atruma zina, ja, ir lenaks, bet kvalitates un stabilitates zina daudz labaks.

Man nesen sanaca ar vienu chali runat, kas strada LMT tehniskaja departamenta, uztur tiklus utt.. Vins teica, ka Bite izmantojot tele 2 tiklu, lidz ar to, ir tie ierobezojumi, jo vini pasi savu tiklu nespej uzturet.

Ka rezultata, es par majas internetu netaisos maksat vairak, ka LMT vai Tele2. LMT jaunajiem klientiem, ja ir ierobezojums 40 mbit, bet ja esi ilglaicigs klients, tev ir 80mbit un stabils majas internets.

M Max2020 07.09.2020

Labdien!

Paldies par info. Nezināju īsti ka Bite izmanto Tele2 tīklu. No ātrums viena vieta ir līdz 100mbs tas ir 4g+ ar ZZ karti bet Bitei ir knapi līdz 10mbs ar 4g un zona ir diezgan slikta. Teica ka itkā plāno būvēt tuvuma jaunu bāzes staciju. Ja Tele2 un Bite dalītu 100% varbūt arī Bitei būtu labāki ātrumu. Ātrumu ziņā ir ta ka Bite dažreiz ir ātrāka par abiem citiem operatoriem un dažreiz pat visslenenaikais interneta zina. Jo tajā pašā vietā kur ar ZZ dabūju 100mbs un pat pa retam vairāk tur arī LMT kautkada veidā dabuja līdz 50mbs bet upload ir sūdigs tas ir knapi 5mbs man tas īsti neinteresē bet vienalga Tele2 internets ir ātrāks visbiežāk kad esmu testējis visus operatorus. Jo cita vieta Liepāja tieši jaunliepāja LMT ir ļoti noslogots tāpēc ātrums vakarā ir ļoti slikts līdz knapi 3mbs. Bet Liepājas centrā ir ok. Ātrums nav ļoti ātrs bet labs un labi lietojams. Tās pietam ir testēts telefonā ar LMT priekšāpmaksas karti. Ir vietas kur Bite Liepāja ir ļoti labi ātrumi no 50-70 mbs. Cerams arī Bitei būs ātrāks Internets. Piekritisu tam ka varbūt tieši zona un zvana kvalitāte ir labaka LMT. Bet Bitei arī neesmu neko drausmīgu novērojis. Internets visur ir lietojams kur uzturos un zona ir ok. Bet ne visslabaka. Nav bijis taka ka vispār Internets LMT mājas pazustu bet ātrums tas gan stipri lēnaks ja pārvietoju nedaudz rūteri tad varbūt vakara dabunu 10mbs maksimums kas ir lietojams. Nezinu kas isti būtu jādara LMT. Es LMT vismaz isti nevienam nerekomendē varbūt Tele2 rekomendētu bet Biti arī īsti nevaru ieteikt jo ir kā ir. Jauku jums turpmāko dienu!

I Igors 17.02.2021

Esmu Bites klients jau kādus 9 gadus un arī sāku domāt ka jāpāriet pie cita operatora!Jo internets tiešām ļoti lēns pat ne lēns bet nestabils un tas ir Jūrmalā , nevaru jau vairāk to izturēt dusmas nāk!

R Rockzone 23.02.2021

Вон там на вверху макс походу поцелованный бите,Где же ты такой красивый нашелся а?Два года клиент бите интернет 4 г и 3 г как был г. так и остался,я конечно могу сделать скрины и записать видосик как грузит у них интернет но не стану скажу одно до этого был клиент теле 2 но ушел потому что уехал за границу деньги заработать а тут мало того что интернет г. так ты себе даже на гроб не заработаешь но да ладно у теле 2 всегда был стабильный интернет было пару раз конечно обрыв сети на пару часов но я готов чтоб у бите был обрыв пару часов и потом стабильный интернет,И да чел если у тебя бите работает норм я рад за тебя но в Юрмале г.!

A Aegars 20.11.2022

Augustā nomainīju tet internetu uz biti. Jaunais 4g+ rūteris un papildus āra antena pagriezta pret torni. Internets lēkā no pāris Mbps līdz 70 Mbps. Lielākā problēma pat nav interneta ātrums, bet pings. Nespēj noturēt stabilu savienojumu. Par spēlēm var aizmirst. Lai arī tetam bija nožēlojams ātrums, vismaz stabilitāte bija daudz labāka

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes