www.sudzibas.lv BITE Slikts darba devējs

Bite - Slikts darba devējs

Sāku strādāt Bites salonā pirms pusotra gada. Viss sākumā bija lieliski, foršs uzņēmums, dažādi bonusi (apdrošināšanas, apmaksāts ceļš, labi algas bonusi), bet pēkšņi vadība nomaina visu algu sistēmu, līdz ar ko reģionos alga vienkārši saruka līdz minimālajai alga. Tad nomainījās tiešais vadītājs. Tiešais vadītājs solīja, ka izdomās kādu interesantu akciju salonam,jo tajā brīdī bija ļoti maz cilvēku, kas, protams, nenotika. Cilvēku daudzums ir svarīgs, jo no tā veidojas bonusi. Vēl jāpiebilst, ka algu bonusu sistēma mainās nepārtraukti.
Pēc kāda laika sāka atklāties jaunā vadītāja īstā seja. Tas klačojās par citiem darbiniekiem, aprunāja esošos, teica, ka čīkstam, kaut gan iepriekšējais vadītājs vienmēr centās atrisināt problēmas. Jaunais vadītājs varēja arī vienkārši nomest klausuli, uzlikt nereālus mērķus, lai varētu atlaist kādu darbinieku.
Katrā gadījumā neiesaku strādāt šajā kompānijā, ja vēlaties kādu stabilitāti, jo to galīgi nevar dabūt šajā uzņēmumā.

24.10.2018

Pacco_al 30.10.2018

Bite pārdevās, pēc tam atnāca "jaunie investori" un parādi, ka "bauri" lai stāv pie ratiem. Tā notiek ne tikai Bitē, bet daudzās vietās, kur ienāk ārzemju investori, jo tiem liekas, ka mēs pārāk labi dzīvojam un par daudz saņemam. Protams, ka visi grib ieekonomēt , bet mēs neesam filipīnieši, kuriem var uzdāvināt vimpeli, uzsist uz pleca un paslavēt un būsim gatavi strādāt tālāk par kapeikām. Darba tirgum ir jāparāda "balti zobi" šādiem "investoriem".

L liiga_m 17.11.2018

Bite Latvija