www.sudzibas.lv BITE Sliktakais serviss

Bite - Sliktakais serviss

Slikts internets, un pats trakakais tas lai ateiktos no piesleguma jamaksa milziga summa lidz pat 500 eiro, a blaviens nevareja jau pateikt ka ir viniem tads slikts servis, ka slikts internets galigs mesls es majas sezu un 24/7 mocos ar to leno internetu neko nevaru izdarit internet viss ar tadam aizkersanam un lai ateiktos no piesleguma man jamaksa milziga nauda a jus sakuma nevarejat pateikt un vel nemu pieslegumu kuram naca davana papildus karte par kuru man teica ka nekadi maksajumi nebus javeic, bet kautka man nak visulaiku u kad gribu noskaidrot kapec ma ir jamaksa atbilde ir tas vis ir ieklaut cene, tad kapec jus man nafig teicat ka par to nebus jamaksa un tagad nafig prasat 500 eiro lai es nafig no jums atkratities kas jus butu es zinaju sito es nahuj neparakstitos uz jusu pieslegumiem un ietu uz tele 2 viss ko varu par biti pateikt to ka apiseju kantoris

01.11.2021

D